Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń."— Zapis prezentacji:

1

2

3  Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń.

4

5 Firma ATL - sped funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Jej właścicielem jest Sławomir Liskowski. Początkowo firma skupiała się na transporcie krajowym, z czasem poszerzając zakres działań o transport międzynarodowy.

6

7 Nasze oferty znajdują się na giełdzie transportowej TIMO-COM i Trans, którymi mamy podpisane umowy. Pomaga nam to sprawnie obsłużyć klienta organizując mu transport. Posiadamy Ubezpieczenie od Odpowiedzialność Cywilne Przewoźnika zarówno w transporcie międzynarodowym jak i w przewozach kabotażowych w wysokości euro. Jesteśmy otwarci na współprace z Państwa firmą proponując zarówno transport własny jak i transport podnajęty.

8

9

10

11 Specjalizujemy się w organizowaniu przewozów mebli od ponad 10 lat.  Doskonale wiemy jak delikatnym towarem są meble i jak chronić je przed uszkodzeniem.  Dbamy o staranne zabezpieczenie tego typu przesyłek poświęcając im szczególna uwagę podczas przewozu.  Stale doskonalimy swoje usługi pracując z czołowymi polskimi i zagranicznymi firmami handlowymi z branży meblowej.  W ten sposób poznajemy różnorodne,a często tez innowacyjne sposoby pakowania i zabezpieczenia przyjmowanych do przewozu mebli.

12

13 kontakt Konto Walutowe:  ATL-sped Auto-Transport-Liskowski Ul.Słoneczna 26a Łowyń  TEL/FAX. 0048/  TEL.0048/  NIP  REGON  Raiffeisen Bank Polska SA/O. Poznań KOD BIC: RCBWPLPW PL PL  Konto PLN: PKO Bank Polski oddz. Poznań

14  ATL-sped Liskowski & Plackowski s.c ul. Skórzewska 35/105 k Wysogotowo ul. Skórzewska 35/105 k Wysogotowo Przeźmierowo Przeźmierowo  TEL/FAX  Mobile Phone.0048/  TAX ID : PL  REGON  BRE BANK SA ul. Półwiejska Poznań  PLN  EUR  USD

15


Pobierz ppt " Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu z bazą transportową w miejscowości Łowyń."

Podobne prezentacje


Reklamy Google