Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Werder leży 550km od Tczewa. Werder (Havel) Jedno z wielu miast partnerskich Tczewa Werder (Havel)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Werder leży 550km od Tczewa. Werder (Havel) Jedno z wielu miast partnerskich Tczewa Werder (Havel)"— Zapis prezentacji:

1

2 Werder leży 550km od Tczewa.

3 Werder (Havel) Jedno z wielu miast partnerskich Tczewa Werder (Havel)

4 Godło Werderu. Werder Havel jest wyspą.

5 Werder (Havel) Oprócz Tczewa Werder (Havel) ma też inne zaprzyjaźnione miasta np. Oppenheim (Reinhald- Phalz) i Birzai –Litauen.

6 Werder ma swój własny klub piłkarski. Nazywa się Werder Brema i w lidze mistrzów 2010/2011 zajął 4 miejsce. Werder ma swój własny klub piłkarski. Ale nie nazywa się Werder Brema i w lidze mistrzów 2010/2011 nie zajął 4 miejsca.

7 Miasto kwiatów i owocowa izba zarazem: podczas podróży przez Brandenburgię nie powinno zabraknąć ozdobnego miasta Werder. Z jednej strony - 45 metrowa wieża kościelna neogotyckiego kościoła św. Ducha, z drugiej - zrekonstruowany typowy Wiatrak Niemiecki, znaczą kontury miasta, pośród krajobrazu ukształtowanego przez Lennégo. Styl architektoniczny XVIII wieku cechuje obraz miasta jeszcze dzisiaj, tyczy się to zarówno barokowego, otynkowanego budynku starego ratusza, jak i zachowanych w niezmienionym stanie jednopiętrowych domów rybackich.

8 Stara hala miasta. Wiatrak w Werder Havel


Pobierz ppt "Werder leży 550km od Tczewa. Werder (Havel) Jedno z wielu miast partnerskich Tczewa Werder (Havel)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google