Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MA-URI TAKES YOU BEYOND. RADOŚĆ PIĘKNOODWAGA TRENING MA-URI Poziom 1 Jestem trenerką MA-URI. Współpracuję z Instytutem MA-URI w Danii i Nowej Zelandii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MA-URI TAKES YOU BEYOND. RADOŚĆ PIĘKNOODWAGA TRENING MA-URI Poziom 1 Jestem trenerką MA-URI. Współpracuję z Instytutem MA-URI w Danii i Nowej Zelandii."— Zapis prezentacji:

1 MA-URI TAKES YOU BEYOND

2 RADOŚĆ PIĘKNOODWAGA TRENING MA-URI Poziom 1 Jestem trenerką MA-URI. Współpracuję z Instytutem MA-URI w Danii i Nowej Zelandii. Na co dzień wykonuję masaże w swoim gabinecie oraz uczę angielskiego w szkole języków (z zawodu jestem anglistką). Poznając MA-URI, polinezyjską sztukę uzdrawiania, dotarłam na drugi koniec świata, do Aotearoa. Doświadczyłam tego, co znaczy sięgnąć dalej, poza horyzont możliwości, jakie w danym momencie widzi umysł. Jestem gotowa, aby podzielić się z Tobą całą wiedzą, jaką zdobyłam na tej ścieżce.

3 Jeśli chcesz poczuć radość w sercu, piękno zestrojonego umysłu, ciała i ducha odwagę, która otwiera nowe horyzonty, zapraszam na trening, który odbędzie się w dwóch terminach: 19-24 lipca oraz 12-17 sierpnia. TRENING MA-URI Poziom 1

4 CZYM JEST MA-URI ® ? MA-URI jest holistycznym systemem uzdrawiania, który harmonizuje ciało, umysł i duszę. Posiada korzenie w starożytnych praktykach polinezyjskich, zarówno maoryskich jak i hawajskich. Jest filozofią życia, która uczy w jaki sposób osiągnąć biegłość we wszystkich jego obszarach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Więcej informacji na www.ma-uri.pl i www.ma-uri.orgwww.ma-uri.plwww.ma-uri.org

5 INFORMACJE O TRENINGU POZIOM 1 Zapraszam Cię na trening MA-URI, na którym poznasz podstawowe ruchy masażu MA-URI, tańce polinezyjskie oraz filozofię MA-URI Huna. Będziemy tańczyć, żeby obudzić ciało. Poczujemy swobodny przepływ energii. Rozniecimy ogień odwagi i wiary w siebie, że to czego pragniemy jest w zasięgu naszych możliwości. Poznamy filozofię MA-URI Huna, która uczy brania odpowiedzialności za dokonywane wybory i wewnętrznej wolności w kształtowaniu swojego życia.

6 INFORMACJE O TRENINGU POZIOM 1 Nauczymy się pierwszych ruchów masażu MA-URI, na początku głównie masażu stawów. Ich elastyczność jest kluczowa dla przepływu energii. Będziemy zarówno masować jak i przyjmować masaż, ucząc się czym jest dotyk MA-URI. Nie musisz chcieć w przyszłości masować, żeby przyjść na trening. MA-URI otworzy Cię na spotkanie z Twoim ciałem, umysłem i duszą.

7 INFORMACJE O TRENINGU Proces nauki obejmuje:  ćwiczenia z technik masażu MA-URI  medytacje w ruchu: tańce spontaniczne i polinezyjskie  wizualizacje  wykłady wprowadzające filozofię MA-URI Huna  rytuały Warsztat trwa 6 dni. Zajęcia odbywają się przez cały dzień od 9 do 19 z przerwą na obiad i odpoczynek. Wspólne przygotowanie i spożycie posiłków jest częścią treningu MA-URI.

8 TERMINY Program treningu podstawowego MA-URI obejmuje cykl 4 warsztatów. Zapraszam na treningi poziomu 1-3 w terminach: - poziom 1: 19-24 lipca oraz 12-17 sierpnia (przewiduję poprowadzenie obu treningów) - poziom 2: 27 września - 2 października - poziom 3: 3-8 listopada Poziom 4, zamykający Moduł 1 nauki masażu MA-URI odbędzie się: 3-8 grudnia. Umożliwia to chętnym wzięcie udziału w Module 2, treningu emocjonalnym, który odbędzie się w Nowej Zelandii w terminie: 8 stycznia- 5 lutego 2012.

9 SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O NAJBLIŻSZYM TRENINGU MA-URI POZIOM 1 Miejsce: dom na wsi z pięknym ogrodem, 150 km od Warszawy Cena warsztatu 6-dniowego: 950 zł Koszty zakwaterowania: 100zł za cały warsztat Koszty jedzenia: 100zł za cały warsztat Prowadząca: Katina Ewa Kowalak, trenerka MA-URI Kontakt w sprawie zapisów: info@ma-uri.co.nz lub telefonicznie: Katina 693542976


Pobierz ppt "MA-URI TAKES YOU BEYOND. RADOŚĆ PIĘKNOODWAGA TRENING MA-URI Poziom 1 Jestem trenerką MA-URI. Współpracuję z Instytutem MA-URI w Danii i Nowej Zelandii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google