Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

V RODZINNY FESTYN CHARYTATYWNY. Celem organizacji V Festynu Rodzinnego w Gdowie była zbiórka pieniędzy na Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera, Stacji „Caritas”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "V RODZINNY FESTYN CHARYTATYWNY. Celem organizacji V Festynu Rodzinnego w Gdowie była zbiórka pieniędzy na Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera, Stacji „Caritas”"— Zapis prezentacji:

1 V RODZINNY FESTYN CHARYTATYWNY

2 Celem organizacji V Festynu Rodzinnego w Gdowie była zbiórka pieniędzy na Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera, Stacji „Caritas” oraz na sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci z okolic Gminy Gdów.

3 W programie imprezy zaplanowano m.in. pokazy straży pożarnej i grupy paramilitarnej (Gdowscy Kosynierzy), przejażdżki samochodami specjalnymi i meleksami, gry i zabawy dla całych rodzin, zawody sportowe oraz wiele innych atrakcji.

4

5 ODBYŁO SIĘ RÓWNIEŻ MALOWANIE TWARZY

6 Z szybowca były zrzucane cukierki przeznaczone dla wszystkich uczestników festynu.

7 Aby uczcić 5 urodziny festynu upiekliśmy tort.

8 Można było zakupić cegiełki o wartości 10 zł i 20 zł. Główną nagrodą losowania był rower.

9 Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie ufundowało złote serduszko. Podczas zabawy odbyła się licytacja tego serduszka. Otrzymaliśmy za nie spora kwotę

10

11 Na festyn przyszła ogromna ilość osób.

12 Prezentacje przegotowała Paulina Bzdyl.


Pobierz ppt "V RODZINNY FESTYN CHARYTATYWNY. Celem organizacji V Festynu Rodzinnego w Gdowie była zbiórka pieniędzy na Hospicjum im. ks. Józefa Tischnera, Stacji „Caritas”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google