Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony."— Zapis prezentacji:

1

2 We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony chłopak pyta: - Skąd to wiesz kochanie? A ona: No bo teraz są u mojej mamusi.

3 Drugie małżeństwo to zwycięstwo nadziei nad doświadczeniem. Małżeństwo to zwycięstwo wyobraźni nad rozumem.

4 Ożenić się to jak pójść do restauracji z przyjaciółmi. Zamawiasz to co chcesz, potem widzisz co wzięli inni i żałujesz, że tego nie masz.

5 - Kochanie, przeciez cie prosilem, zebys mi ugotowala jajka na miekko, a te sa twarde. - To ja juz nie wiem, gotowalam prawie pól godziny i ciagle twarde?

6 Gdy inna kobieta skradnie ci męża, najlepszą zemstą będzie pozwolić jej go u siebie zatrzymać.

7 Przychodzi facet do domu po pracy i chce cos zjesc. Zona sie pyta: - Otworzyc ci puszke? - Cipuszke pózniej, najpierw daj cos jesc.

8 Mały chłopiec zapytał ojca: "Tato, ile kosztuje ślub?" Ojciec odpowiedział: "Nie wiem synu, jeszcze płacę".

9 - Mój maz zupelnie sie mna nie interesuje jako kobieta! - Spróbuj wlozyc jakas seksowna czarna bielizne! - Juz tak zrobilam! - I nie pomoglo? - Uniósl glowe znad gazety i spytal: Kto umarl?!

10 Pewien mężczyzna powiedział: "Nie wiedziałem na czym polega prawdziwe szczęście, dopóki się nie ożeniłem. Niestety, potem było już za późno"

11 Podczas ostrego sporu dotyczącego domowych finansów, mąż mówi: "Gdybyś się nauczyła gotować i miała więcej chęci do sprzątania, moglibyśmy zwolnić służącą!" Na to ona: "Naprawdę? A gdybyś ty miał jakieś pojęcie o seksie, nie potrzebowalibyśmy kierowcy ani ogrodnika!"

12 Mąż: może szybki numerek? Żona: a to były jakieś wolne?

13 Najskuteczniejszy sposób na zapamiętanie daty urodzin żony to raz o nich zapomnieć.

14 Żona mi powiedziała, że powinienem być bardziej uczuciowy. Posłuchałem jej i od niedawna mam dwie kochanki.

15 ŻONA mówi do męża: - Inni mężowie zajmują się żonami, a ty ciągle siedzisz przed komputerem i nic nie robisz! - Kochanie, przecież zawsze chciałaś mieć męża innego niż wszystkie!

16 Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: - Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów. Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada: - Dobranoc ojcze jednego.

17 Mąż mówi do żony: - Kochanie, muszę ci się przyznać, że kiedy uprawiam z tobą seks, to myślę o innych kobietach. Żona: - Jesteś okropny! Kiedy ja uprawiam seks z innymi, zawsze myślę o tobie!

18 Żona wróciła z wczasów. - Czy byłaś mi wierna? - dopytuje się mąż. - Tak samo jak ty mi... - No, moja droga, ostatni raz pojechałaś na wczasy.

19 Żona mówi do męża: - Kochanie jutro jest rocznica naszego... ślubu - jak ją uczcimy? Na to mąż odpowiada: - Może minutą ciszy?! miś


Pobierz ppt "We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google