Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GROM Z JASNEGO NIEBA Kurs samoobrony dla kobiet Ursynów 2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GROM Z JASNEGO NIEBA Kurs samoobrony dla kobiet Ursynów 2015."— Zapis prezentacji:

1 GROM Z JASNEGO NIEBA Kurs samoobrony dla kobiet Ursynów 2015

2

3 GENEZA O PROJEKCIE W październiku 2013 r. burmistrz Piotr Guział zorganizował pierwszy bezpłatny kurs samoobrony dla mieszkanek Ursynowa prowadzony przez instruktorów GROM COMBAT. Do tego czasu szkolenie przeszło łącznie 750 kobiet. Zainteresowanie zajęciami jest ogromne. Na jedno miejsce przypadają 3 kandydatki.

4

5 IDEA CZAS NA KONTYNUACJĘ
Adeptki szkolenia zdobyły podstawową wiedzę i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach napaści i zagrożenia życia. Gwarancję sukcesu daje systematyka. Konieczne jest utrwalanie zdobytych zasobów i utrzymanie formy fizycznej. Ursynów dysponuje niezbędnym zapleczem treningowym. Liczbę potencjalnych chętnych na kursy kontynuujące szkolenie w Systemie GROM COMBAT szacuje się na ok. 200 kobiet, w różnym wieku. Mieszkanki Ursynowa mają prawo czuć się bezpiecznie i chcą się szkolić!!!

6

7 KOSZTY INWESTYCJI I KORZYŚCI
WARUNKI KOSZTY INWESTYCJI I KORZYŚCI Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 1,5 h 5 grup szkoleniowych po 20 osób Czas trwania kursu: 4 miesiące Koszt szkolenia 1 osoby: 150 pln na miesiąc Koszt szkolenia: pln netto (4 m-ce, 100 osób) Koszt wynajmu sali przy ul. Hawajskiej: pln Koszt szacowany: pln Po weryfikacji przez dzielnicę został obniżony do pln

8


Pobierz ppt "GROM Z JASNEGO NIEBA Kurs samoobrony dla kobiet Ursynów 2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google