Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Smok Kuba z Podlasia na zdrowe i smaczne śniadanie do Szkoły Podstawowej nr 3 zaprasza. Prezentację przygotowała: Justyna Bartoszewicz 2011r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Smok Kuba z Podlasia na zdrowe i smaczne śniadanie do Szkoły Podstawowej nr 3 zaprasza. Prezentację przygotowała: Justyna Bartoszewicz 2011r."— Zapis prezentacji:

1

2 Smok Kuba z Podlasia na zdrowe i smaczne śniadanie do Szkoły Podstawowej nr 3 zaprasza. Prezentację przygotowała: Justyna Bartoszewicz 2011r

3 Smok Kuba jest zwolennikiem zdrowego odżywiania, kreatorem smaku i zapachu. Gotują dla niego najlepsi. 8 XI 2011r. stanęli w szranki najmłodsi kucharze z klas I i III. Każdy starał się zwrócić uwagę smoka przygotowując swoją ulubioną potrawę.

4 Kierując się zaleceniami zawartymi w PIRAMIDZIE ZDROWEGO ŻYWIENIA smok Kuba wyróżnił i polecił jadać:

5

6

7

8

9 Trochę się napracowaliśmy przy śniadaniu ale było warto!

10 Śniadanie… palce lizać!!!

11 Teraz wiemy co jemy... Smoku - dziękujemy! Wspólne śniadanie w szkole – to był świetny pomysł! Wymieniliśmy się przepisami i uśmiechami.


Pobierz ppt "Smok Kuba z Podlasia na zdrowe i smaczne śniadanie do Szkoły Podstawowej nr 3 zaprasza. Prezentację przygotowała: Justyna Bartoszewicz 2011r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google