Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego."— Zapis prezentacji:

1 „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał LUDZKI. Projekt: „Podniesienie umiejętności zawodowych technika obsługi turystycznej na europejskim rynku pracy.”

2 Staż Od 24 marca do 18 kwietnia odbyłam staż w hotelu Regina Elena 57****.

3 Moje praktyki odbywały sie w godzinach 9:30-12:30 i 15:00-18:00
Moje praktyki odbywały sie w godzinach 9:30-12:30 i 15:00-18:00. W hotelu, w którym pracowałam panowała miła atmosfera. Opiekunowie byli mili i dobrze się współpracowało. Do moich obowiązków na recepcji należało: układanie dokumentacji wydawanie kluczy dla gości wysyłanie i z życzeniami urodzinowymi ksero-kopiowanie dokumentów tworzenie bazy danych gości

4 Pierwszego dnia stażu odbył się „Accomodation Day”
Pierwszego dnia stażu odbył się „Accomodation Day”. Dowiedziałam się gdzie będę pracować, jak podróżować komunikacją miejską oraz gdzie są najciekawsze miejsca w mieście. Dostałam bilet miesięczny i mapę miasta.

5 W wolnym czasie: Zwiedzałam Rimini Spacerowałam po plaży Poznawałam nowych ludzi Byłam z całą grupą na kręglach i na pizzy

6 W czasie stażu byłam na trzech wycieczkach :
do Wenecji do San Marino do Bolonii

7 Wenecja Według mnie bez wątpienia Wenecja jest najbardziej romantycznym miastem w jakim byłam. Mosty, gondole, wąskie uliczki, woda, maski i piękne budynki nadają miastu uroku. Klimat tego miasta pochłania i pozwala się przenieść do innego świata - świata jak z bajki.

8 San Marino Miasto to a zarazem kraj jest piękne. Z najwyższego punktu rozlegają się piękne widoki. Widać było nawet Rimini. San Marino słynie nie tylko z pięknych widoków ale także z win. Na górze miałyśmy degustację win.

9 Bolonia

10 Polecam udział w takim stażu
Polecam udział w takim stażu. Dzięki niemu rozwinęłam język angielski i włoski, poznałam kulturę Włoch i zwiedziłam wiele ciekawych miejsc. Taki wyjazd kształci pod względem zawodowym jak i pozwala zdobyć nowe doświadczenia.

11 Prezentację wykonała:
Patrycja Wawrzynowicz 2t


Pobierz ppt "„Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google