Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Organizatorzy uroczystości: pani Barbara Ardanowska, pani Anna Babis, pani Iwona Mroczkowska oraz wychowawcy klas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Organizatorzy uroczystości: pani Barbara Ardanowska, pani Anna Babis, pani Iwona Mroczkowska oraz wychowawcy klas."— Zapis prezentacji:

1 Organizatorzy uroczystości: pani Barbara Ardanowska, pani Anna Babis, pani Iwona Mroczkowska oraz wychowawcy klas

2 W świąteczny nastrój wprowadziły nas występy uczniów klasy II i chóru szkolnego. Społeczność szkolna miała okazję przypomnieć sobie historię narodzin dzieciątka bożego i wspólnie z chórem wyśpiewać kolędy na Jego cześć.

3

4 W wesołym tonie o narodzinach Pana opowiedziała nam klasa VIB.

5 W Wigilię składamy sobie życzenia w gronie rodzinnym. Taką właśnie rodzinę stanowi społeczność szkolna, która nie zapomniała o złożeniu sobie życzeń i podzieleniu się opłatkiem.

6 Poszczególne klasy spędziły miłe chwile przy stole wigilijnym, w gronie swoich przyjaciół i nauczycieli. A grzeczne dzieci otrzymały prezenty… Wesołych Świąt!

7

8 A tymczasem Samorząd Uczniowski wybiera się na spacer po mieście…

9 Dlaczego nasi uczniowie rozmawiają z napotkanymi ludźmi? W dodatku ubrani jak Mikołaje? Te sympatyczne dzieciaki zwracają się do przechodniów z życzeniami świątecznymi. Wręczają przypadkowo spotkanym ludziom kartę świąteczną z ciepłymi słowami.

10 Spotkanie z panią burmistrz Dorotą Łańcucką Życzenia dla znajomych osób, dla służb drogowych…

11 Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, w cieple rodzinnej atmosfery.


Pobierz ppt "Organizatorzy uroczystości: pani Barbara Ardanowska, pani Anna Babis, pani Iwona Mroczkowska oraz wychowawcy klas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google