Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno- przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno- przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii."— Zapis prezentacji:

1

2 „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno- przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – EDUSCIENCE”.

3 Projekt realizowany jest przez uczniów klasy IIIA gimnazjum w okresie od 1 września 2012r. do 30 listopada 2014r.

4 zwiększenie zainteresowania podjęciem studiów na kierunkach o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy uczniów i uczennic z całej Polski poprzez opracowanie, pilotażowe wdrożenie oraz upowszechnienie innowacyjnych programów nauczania z wykorzystaniem interaktywnej platformy e-learningowej.

5 Jak wyglądała realizacja projektu w naszej szkole?

6 Młodzież biorąca udział w projekcie miała okazję wziąć udział w ciekawych lekcjach na platformie eduscience, transmisjach on-line z udziałem dydaktyków, monitoringu przyrodniczym, a także mogła korzystać z ciekawych artykułów zamieszczanych na stronie eduscience.

7 Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się wycieczka do do Ojcowa oraz Piknik Naukowy, który odbył się na terenie naszej szkoły w ramach projektu.

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


Pobierz ppt "„Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno- przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google