Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Skarbiec serdecznych życzeń.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Skarbiec serdecznych życzeń."— Zapis prezentacji:

1 Skarbiec serdecznych życzeń

2 abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie.
Życzę Ci, abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie. Jeśli potrafisz śmiać się z siebie samego, będziesz godny miłości ludzi, którzy są z Tobą.

3 dobrych i głębokich rozmów, które sprawią, że naprawdę będziesz sobą.
Życzę Ci dobrych i głębokich rozmów, które sprawią, że naprawdę będziesz sobą. Rozmów, w których jest miejsce na Twoje najskrytsze uczucia; rozmów, którymi wzbogacasz swoje wnętrze.

4 abyś dla innych był jak słońce.
Życzę Ci, abyś dla innych był jak słońce. Jeśli promieniejesz serdecznością i radością życia, temu kto jest przy Tobie zrobi się cieplej w sercu.

5 wytrzymałości długodystansowca, który z przedsmakiem radości,
Życzę Ci wytrzymałości długodystansowca, który z przedsmakiem radości, że osiągnął metę, nie zważa na trudy drogi. Zmierzaj wytrwale i z wielką ufnością we własne siły drogą, którą w głębi duszy uznajesz za swoją.

6 - choć jeden, jedyny raz – nawet wtedy, gdy upadniesz.
Życzę Ci odwagi zaryzykowania - choć jeden, jedyny raz – nawet wtedy, gdy upadniesz. Naprawdę żyje ten, kto śmiało dąży do przodu.

7 przejął odpowiedzialność za siebie samego i ciągle lepiej brał los
Życzę Ci, abyś krok po kroku przejął odpowiedzialność za siebie samego i ciągle lepiej brał los we własne ręce. W końcu nie ma nikogo na świecie, kto potrafi Ci lepiej pomóc niż Ty sam.

8 które w deszczu i we mgle rozpoznają barwy kwiatów.
Życzę Ci szeroko otwartych oczu, które w deszczu i we mgle rozpoznają barwy kwiatów. Życzę Ci otwartych uszu, które wśród zgiełku i hałasu usłyszą śmiech dziecka. Życzę Ci otwartych dłoni, które czule i hojnie obdarzają odwagą i pocieszają w odpowiednim czasie.

9 niezrażony po niepowodzeniach i rozczarowaniach
Życzę Ci, abyś wciąż na nowo niezrażony po niepowodzeniach i rozczarowaniach nie upadał na duchu i zaczynał od nowa. Pewnego dnia zrozumiesz, że były to klęski, które uczyniły Cię bogatszym duchowo człowiekiem, a zwycięstwo nad nimi uczyniło Cię silnym.

10 abyś pieczołowicie strzegł tęsknoty,
Życzę Ci, abyś pieczołowicie strzegł tęsknoty, którą od dziecka nosisz w swoim sercu. Pragnę patrzeć w Twoje oczy i nigdy nie odkryć w nich, że marzenia Twego dzieciństwa poświęciłeś szarej rzeczywistości.

11 dobroczynnej bliskości przyjaciela, bez względu na to,
Życzę Ci dobroczynnej bliskości przyjaciela, bez względu na to, co się zdarzy, co robisz. Przyjaciel powie Ci prawdę bez osądzania; doda odwagi bez zbędnych wymagań; przyjaciel daje i nie wypomina. Takiego właśnie przyjaciela życzę Ci z całego serca.

12 odróżniać to co ważne od nieistotnego.
Życzę Ci, abyś ciągle na nowo uczył się odróżniać to co ważne od nieistotnego. Mody zmieniają się z dnia na dzień, ale głębokie doświadczenie pozostanie na zawsze. Życzę Ci mądrości dobrych zasad, abyś pamiętał o nich w odpowiednim czasie.

13 aby obojętne było dla Ciebie, co inni ludzie myślą o Tobie.
Życzę Ci, aby obojętne było dla Ciebie, co inni ludzie myślą o Tobie. Jesteś niepowtarzalny, jedyny na tym świecie. Twoim szczęściem jest bycie sobą, więc nie naśladuj innych, nie kopiuj ich.

14 nie tracił nadziei, że i dla Ciebie nadejdzie nowy ranek.
Życzę Ci, abyś po żadnym zachodzie słońca nie tracił nadziei, że i dla Ciebie nadejdzie nowy ranek. Życzę Ci, aby negatywne przeżycia nie uczyniły Cię słabym, ale dodały siły. Życzę Ci, abyś w Twoim serce nosił wielki cel, który dzień po dniu małymi krokami osiągniesz.

15 abyś słyszał wiele głosów, ale szedł tylko za jednym
Życzę Ci, abyś słyszał wiele głosów, ale szedł tylko za jednym - głosem własnego serca, które prowadzi do zgody z samym sobą i do szczęścia.

16 Anya

17


Pobierz ppt "Skarbiec serdecznych życzeń."

Podobne prezentacje


Reklamy Google