Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Życzę Ci, abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie. Jeśli potrafisz śmiać się z siebie samego, będziesz godny miłości ludzi, którzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Życzę Ci, abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie. Jeśli potrafisz śmiać się z siebie samego, będziesz godny miłości ludzi, którzy."— Zapis prezentacji:

1

2 Życzę Ci, abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie. Jeśli potrafisz śmiać się z siebie samego, będziesz godny miłości ludzi, którzy są z Tobą.

3 Życzę Ci dobrych i głębokich rozmów, które sprawią, że naprawdę będziesz sobą. Rozmów, w których jest miejsce na Twoje najskrytsze uczucia; rozmów, którymi wzbogacasz swoje wnętrze.

4 Życzę Ci, abyś dla innych był jak słońce. Jeśli promieniejesz serdecznością i radością życia, temu kto jest przy Tobie zrobi się cieplej w sercu.

5 Życzę Ci wytrzymałości długodystansowca, który z przedsmakiem radości, że osiągnął metę, nie zważa na trudy drogi. Zmierzaj wytrwale i z wielką ufnością we własne siły drogą, którą w głębi duszy uznajesz za swoją.

6 Życzę Ci odwagi zaryzykowania - choć jeden, jedyny raz – nawet wtedy, gdy upadniesz. Naprawdę żyje ten, kto śmiało dąży do przodu.

7 Życzę Ci, abyś krok po kroku przejął odpowiedzialność za siebie samego i ciągle lepiej brał los we własne ręce. W końcu nie ma nikogo na świecie, kto potrafi Ci lepiej pomóc niż Ty sam.

8 Życzę Ci szeroko otwartych oczu, które w deszczu i we mgle rozpoznają barwy kwiatów. Życzę Ci otwartych uszu, które wśród zgiełku i hałasu usłyszą śmiech dziecka. Życzę Ci otwartych dłoni, które czule i hojnie obdarzają odwagą i pocieszają w odpowiednim czasie.

9 Życzę Ci, abyś wciąż na nowo niezrażony po niepowodzeniach i rozczarowaniach nie upadał na duchu i zaczynał od nowa. Pewnego dnia zrozumiesz, że były to klęski, które uczyniły Cię bogatszym duchowo człowiekiem, a zwycięstwo nad nimi uczyniło Cię silnym.

10 Życzę Ci, abyś pieczołowicie strzegł tęsknoty, którą od dziecka nosisz w swoim sercu. Pragnę patrzeć w Twoje oczy i nigdy nie odkryć w nich, że marzenia Twego dzieciństwa poświęciłeś szarej rzeczywistości.

11 Życzę Ci dobroczynnej bliskości przyjaciela, bez względu na to, co się zdarzy, co robisz. Przyjaciel powie Ci prawdę bez osądzania; doda odwagi bez zbędnych wymagań; przyjaciel daje i nie wypomina. Takiego właśnie przyjaciela życzę Ci z całego serca.

12 Życzę Ci, abyś ciągle na nowo uczył się odróżniać to co ważne od nieistotnego. Mody zmieniają się z dnia na dzień, ale głębokie doświadczenie pozostanie na zawsze. Życzę Ci mądrości dobrych zasad, abyś pamiętał o nich w odpowiednim czasie.

13 Życzę Ci, aby obojętne było dla Ciebie, co inni ludzie myślą o Tobie. Jesteś niepowtarzalny, jedyny na tym świecie. Twoim szczęściem jest bycie sobą, więc nie naśladuj innych, nie kopiuj ich.

14 Życzę Ci, abyś po żadnym zachodzie słońca nie tracił nadziei, że i dla Ciebie nadejdzie nowy ranek. Życzę Ci, aby negatywne przeżycia nie uczyniły Cię słabym, ale dodały siły. Życzę Ci, abyś w Twoim serce nosił wielki cel, który dzień po dniu małymi krokami osiągniesz.

15 Życzę Ci, abyś słyszał wiele głosów, ale szedł tylko za jednym - głosem własnego serca, które prowadzi do zgody z samym sobą i do szczęścia.

16

17


Pobierz ppt "Życzę Ci, abyś posiadał rzadką umiejętność śmiania się z samego siebie. Jeśli potrafisz śmiać się z siebie samego, będziesz godny miłości ludzi, którzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google