Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wakacje zaczynają się dnia 29 czerwca, a kończą się 31 sierpnia. Podczas nich narażeni jesteśmy na różne zagrożenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wakacje zaczynają się dnia 29 czerwca, a kończą się 31 sierpnia. Podczas nich narażeni jesteśmy na różne zagrożenia."— Zapis prezentacji:

1

2 Wakacje zaczynają się dnia 29 czerwca, a kończą się 31 sierpnia. Podczas nich narażeni jesteśmy na różne zagrożenia.

3

4 Podczas letniego wypoczynku możemy narazić się na kontuzje dolnych i górnych kończyn. PAMIĘTAJ!!!! WYPOCZYNIJ BEZPIECZNIE!

5

6 Podczas kąpieli w zbiornikach wodnych grożą nam złamania, m.in. : kręgosłupa. PAMIĘTAJ!!!Gdy skaczemy do wody należy zachować szczególną ostrożność.

7

8 Są to pajęczaki, które można spotkać: 1. W lesie. 2. Wśród wysokich traw. Uwaga!!! Najwięcej kleszczy występuje wiosną.

9 Podczas wakacji powinniśmy szczególnie uważać na głowę, ponieważ jesteśmy narażeni na wstrząs mózgu. Dostaniemy go, gdy uderzymy się mocno w głowę. Wtedy jest nam niedobrze i boli nas głowa przez pewien czas.

10

11 Możemy się go nabawić podczas upalnych dni. W tym czasie należy szczególnie chronić głowę zakładając czapkę z daszkiem lub kapelusz.

12

13 Pamiętaj!!! Klimat polski jest zmienny, znany jako przejściowy. Z tego powodu powinniśmy ubierać się stosownie do pogody.

14


Pobierz ppt "Wakacje zaczynają się dnia 29 czerwca, a kończą się 31 sierpnia. Podczas nich narażeni jesteśmy na różne zagrożenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google