Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kandydat : Bartosz Pośpiech. Zamierzam : * Godnie reprezentować szkołę w różnych uroczystościach, które będą miały miejsce w tym roku, * Stawiać się na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kandydat : Bartosz Pośpiech. Zamierzam : * Godnie reprezentować szkołę w różnych uroczystościach, które będą miały miejsce w tym roku, * Stawiać się na."— Zapis prezentacji:

1 Kandydat : Bartosz Pośpiech

2 Zamierzam : * Godnie reprezentować szkołę w różnych uroczystościach, które będą miały miejsce w tym roku, * Stawiać się na apele w stroju galowym oraz je godnie prowadzić (czyli nie dopuścić do sytuacji z początku tego roku ), * Wprowadzić możliwość specjalnego nieprzygotowania, które polegać będzie na tym, że w dniu urodzin uczeń będzie zwolniony z pytania i niezapowiedzianych kartkówek,

3 * Przyjmować skargi uczniów dotyczące problemów w szkole i próbować im zaradzić, * Przyjmować pomysły każdego ucznia oraz próbować je wprowadzić w życie ( oczywiście te złe pomysły będą odrzucane ), * Negocjować z nauczycielami od informatyki o dostępie do darmowego wifi szkolnego dla uczniów,

4


Pobierz ppt "Kandydat : Bartosz Pośpiech. Zamierzam : * Godnie reprezentować szkołę w różnych uroczystościach, które będą miały miejsce w tym roku, * Stawiać się na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google