Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt organizowany od maja do grudnia 2013r. przez Stowarzyszenie Szkolna 13 dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt organizowany od maja do grudnia 2013r. przez Stowarzyszenie Szkolna 13 dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach."— Zapis prezentacji:

1 Projekt organizowany od maja do grudnia 2013r. przez Stowarzyszenie Szkolna 13 dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

2 Autorzy projektu: Agnieszka Czebieniak, Natalia Jon, Michał Klamer, Paweł Korsak, Karolina Kosznik, Weronika Lachowicz, Dominika Podlaska, Piotr Siekierko, Kamila Stokłosińska, Joanna Wojtas. Opiekun: Jolanta Myszka Trener: Piotr Opitz

3 Mini Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki Zdrowia działać będzie jako Spółdzielnia Socjalna zatrudniająca 10 osób z czego 6 osób będzie z grupy zagrożonej wykluczeniem społecznym (długotrwale bezrobotni, niepełnosprawni).

4 Siedziba i miejsce świadczenia usług mieścić się będzie w wynajętym lokalu o powierzchni 100m 2 w budynku byłego Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku zlokalizowanym przy ulicy Portowej 2. Obok znajduje się plac zabaw a po drugiej stronie ulicy parking. Siedziba i miejsce świadczenia usług mieścić się będzie w wynajętym lokalu o powierzchni 100m 2 w budynku byłego Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku zlokalizowanym przy ulicy Portowej 2. Obok znajduje się plac zabaw a po drugiej stronie ulicy parking.

5 Naszymi klientami będą: 1: Prawni opiekunowie dzieci i młodzieży z wadami kręgosłupa lub płaskostopiem. 2: Osoby po złamaniach kończyn. 3: Osoby ze schorzeniami kręgosłupa. 4: Osoby zwalczające nadwagę i cellulitis. 5: Osoby chcące aktywnie spędzać czas. 6: Prawni opiekunowie dzieci niepełnosprawnych psychoruchowo.

6 Usługi mini centrum podzieliliśmy na poszczególne segmenty: Hydromasaże hydromasaż kończyn górnych hydromasaż całego ciała kąpiel perełkowa z olejkami eterycznymi, ziołami, solami mineralnymi do wyboru hydromasaż kończyn dolnych Masaż klasyczny masaż leczniczy masaż relaksujący masaż pobudzający Hipoterapia terapeutyczna jazda konna terapia kontaktu z koniem fizjoterapia na koniu nauka jazdy konnej przejażdżki konne

7 Dodatkowo Wypożyczania rowerów Sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji ciała i masażu Opieka nad dziećmi klientów Gimnastyka korekcyjna na płaskostopie na plecy okrągłe na plecy wklęsłe Aerobik w grupach ABS cardio zumba stretching ćwiczenia odciążające kręgosłup

8 DANE FINANSOWE Rachunek wyników i strat: 2014r. Strata -97 916 2015r. Zysk 185 577 Przepływy środków pieniężnych Przepływy środków pieniężnych z działalności Operacyjnej, inwestycyjnej i finansowej razem: 2014r. 335 281 2015r. -66 587 Przepływy pieniężne netto razem-66 587141 904 Środki pieniężne na początek okresu0185 960 Środki pieniężne na koniec okresu185 960327 864

9


Pobierz ppt "Projekt organizowany od maja do grudnia 2013r. przez Stowarzyszenie Szkolna 13 dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google