Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Michał Okręglicki Twój kandydat do Rady Samorządu Gimnazjum nr 38 w Bydgoszczy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Michał Okręglicki Twój kandydat do Rady Samorządu Gimnazjum nr 38 w Bydgoszczy."— Zapis prezentacji:

1 Michał Okręglicki Twój kandydat do Rady Samorządu Gimnazjum nr 38 w Bydgoszczy

2 Mamy wiele do zrobienia! W ostatnim roku nastąpiło wiele niekorzystnych zmian (np Uchwalenie przez Sejm ustawy nakładającej obowiązek wprowadzenia mundurków do szkół), które dotykają nas, uczniów gimnazjów. W takim wypadku tylko dobrze zorganizowany samorząd może podołać zadaniu godnej reprezentacji uczniów.

3 Co trzeba zmienić? Samorząd powinien być realnym przedstawicielem uczniów, dbać o ich interesy i potrzeby. Musimy działać na rzecz ochrony praw i godności uczniów. Konieczna jest renowacja boiska oraz budowa pryszniców przy szatniach. W sprawach spornych powinno zostrzygać referendum.

4 Czy nam się uda ? W dniu wyborów do Rady Samorządu masz niepowtarzalną okazje aby w roku szkolnym 2007/2008 reprezentowała cię osoba, która liczy się z twoim zdaniem, działa w twoim imieniu i dla twojego dobra.

5 Wybory już nie długo!!! Pamiętaj, czasu nie zostało już wiele. Wybierz lepszą szkołę. Zagłosuj na Michała Okręglickiego ! Mój program oraz inne informacje na stronie www.michal.okreglicki.prv.pl www.michal.okreglicki.prv.pl Dzięki


Pobierz ppt "Michał Okręglicki Twój kandydat do Rady Samorządu Gimnazjum nr 38 w Bydgoszczy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google