Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROGRAM EKOPRZEDSZKOLAK By dbać o dobrą przyszłość naszej planety musimy działać w najmłodszych warstwach społeczeństwa. Prawidłowe, proekologiczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROGRAM EKOPRZEDSZKOLAK By dbać o dobrą przyszłość naszej planety musimy działać w najmłodszych warstwach społeczeństwa. Prawidłowe, proekologiczne."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7 PROGRAM EKOPRZEDSZKOLAK By dbać o dobrą przyszłość naszej planety musimy działać w najmłodszych warstwach społeczeństwa. Prawidłowe, proekologiczne zachowania przekazane już w wieku przedszkolnym zwiększają szanse na przestrzeganie ich i przekazywanie dalej.

8 GDZIE? Nasz projekt skierowany jest do przedszkolaków z naszego województwa. Pochodzimy z różnych miast i chcemy w nich działać. Gdańsk, Gdynia, Starogard i Nowy Dwór Gdański czy Kwidzyn. Te miasta dzielą kilometry, ale łączą wspólne potrzeby – walka o lepsze jutro naszej planety.

9 JAK? Program naszych działań obejmuje m.in.: zajęcia dla przedszkolaków w postaci gier i zabaw, prelekcje dla ich rodziców. Dodatkowo chcemy zakupić bajkowe pojemniki do segregacji odpadów, materiały dydaktyczne i informacyjne, sadzonki, elementy niezbędne do wykonania alejek ekologicznych w przedszkolach.

10 CELE

11 Celem naszego projektu jest budowa świadomości ekologicznej u przedszkolaków z naszego województwa.

12 Chcemy przekazywać naszą wiedzę i ideę rodzicom dzieci, tak aby oni także w warunkach domowych, propagowali u dzieci hasło ekologii.

13 Projekt wpłynie także na kształtowanie proekologicznej świadomości wśród naszych rówieśników zaangażowanych do współpracy.

14 CHCESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ? ecofriendship@gmail.com www.ecofriendship.blogspot.com


Pobierz ppt "PROGRAM EKOPRZEDSZKOLAK By dbać o dobrą przyszłość naszej planety musimy działać w najmłodszych warstwach społeczeństwa. Prawidłowe, proekologiczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google