Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sobota, 20 wrzesień 2014 rok Temat: Wrzesień – powrót do szkoły. (Praca indywidualna uczniów ćw. 1 strona 11) Ćwiczenie 1 a strona 11 Dzieci wybrały Olę,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sobota, 20 wrzesień 2014 rok Temat: Wrzesień – powrót do szkoły. (Praca indywidualna uczniów ćw. 1 strona 11) Ćwiczenie 1 a strona 11 Dzieci wybrały Olę,"— Zapis prezentacji:

1 sobota, 20 wrzesień 2014 rok Temat: Wrzesień – powrót do szkoły. (Praca indywidualna uczniów ćw. 1 strona 11) Ćwiczenie 1 a strona 11 Dzieci wybrały Olę, żeby pierwsza opowiedziała o swoich wakacjach, ponieważ…………………………………………………………………………………………… Ćwiczenie 1 c strona 11 Ola nie miała tym razem problemów z komunikowaniem się w języku polskim, ponieważ…………………………………………………

2 Ćwiczenie 1 a strona 11 Dzieci wybrały Olę, żeby pierwsza opowiedziała o swoich wakacjach, ponieważ… chciały usłyszeć o wyprawie Oli do Polski. Ola była w Polsce. były ciekawe, co Ola im opowie o Polsce. Ćwiczenie 1 c strona 11 Ola nie miała tym razem problemów z komunikowaniem się w języku polskim, ponieważ … chodziła do polskiej szkoły, rozmawiała i pisała po polsku. rozmawiała z przyjaciółmi z polski przez telefon po polsku. pisała listy po polsku.

3 Temat: „Zaklęcie na W”. Czyli co się wydarzyło w Polsce 75 lat temu. 1 września 1939 roku w Polsce na Westerplatte wybuchła II wojna światowa. Polacy bronili się do października. Wojna trwała 6 lat i toczyła się na obszarze 40 państw. W całej wojnie zginęło ok. 50 milionów ludzi.

4 Zadanie domowe 1.Narysuję lub wkleję w zeszycie aktualną mapę Polski i zaznaczę na niej Warszawę. 2.Znajdę przynajmniej jedną ciekawostkę o Warszawie.


Pobierz ppt "Sobota, 20 wrzesień 2014 rok Temat: Wrzesień – powrót do szkoły. (Praca indywidualna uczniów ćw. 1 strona 11) Ćwiczenie 1 a strona 11 Dzieci wybrały Olę,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google