Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Integracja bez barier językowych Kurs językowy odbył się w okresie od 04. października do 03. listopada 2007r. Budżet projektu: Całkowita wartość projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Integracja bez barier językowych Kurs językowy odbył się w okresie od 04. października do 03. listopada 2007r. Budżet projektu: Całkowita wartość projektu."— Zapis prezentacji:

1 Integracja bez barier językowych Kurs językowy odbył się w okresie od 04. października do 03. listopada 2007r. Budżet projektu: Całkowita wartość projektu – 6.629,91 zł w tym: środki EFRR – 4.972,43 zł ( 75%) środki b. państwa – 662,99 zł (10%) środki U. Gminy – 994,49 zł (15%) Autor: Joanna Nesterowicz

2 Integracja bez barier językowych W kursie języka niemieckiego uczestniczyli mieszkańcy wsi Markosice. Organizatorzy podzielili uczestników na dwie grupy wiekowe - dzieci i dorośli. W sumie z kursu skorzystało 40 osób.

3 Integracja bez barier językowych Każdy z uczestników otrzymał podręcznik wraz z ćwiczeniami oraz zeszyt i długopis.

4 Integracja bez barier językowych Dnia 03.11.2007r. na zakończenie kursu odbyło się spotkanie integracyjne, na które przybyli zaproszeni goście, wszyscy uczestnicy kursu i Strażacy z Gross-Gastrose. Gospodynie ze wsi Markosice ponownie stanęły na wysokości zadania, przygotowując wystawny poczęstunek.

5 Integracja bez barier językowych Były podziękowania, gratulacje oraz uczestnicy kursu zaprezentowali program artystyczny w języku niemieckim. Wszyscy przybyli na spotkanie goście mieli okazję wysłuchać czego nauczyli się kursanci.

6 Integracja bez barier językowych Całość zakończyła wspólna zabawa, która trwała do białego rana.


Pobierz ppt "Integracja bez barier językowych Kurs językowy odbył się w okresie od 04. października do 03. listopada 2007r. Budżet projektu: Całkowita wartość projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google