Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyższa Szkoła Handlowa oferuje studentom nowoczesny system komunikacji, który zapewnia dostęp do wielu informacji 24 godziny na dobę. W każdym miejscu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyższa Szkoła Handlowa oferuje studentom nowoczesny system komunikacji, który zapewnia dostęp do wielu informacji 24 godziny na dobę. W każdym miejscu."— Zapis prezentacji:

1

2 Wyższa Szkoła Handlowa oferuje studentom nowoczesny system komunikacji, który zapewnia dostęp do wielu informacji 24 godziny na dobę. W każdym miejscu i o każdej porze mogą uzyskać informacje o aktualnych planach zajęć, opłatach, terminach zjazdów czy egzaminów. WIRTUALNY DZIEKANAT - osobisty profil studenta E-MAIL - bieżące komunikaty na prywatną skrzynkę pocztową SMS -wiadomości bezpośrednio na telefon

3 W ramach cyklu Wykłady Międzynarodowe Wyższą Szkołę Handlową odwiedziło dotychczas ponad 30 ambasadorów krajów utrzymujących stosunki dyplomatyczne z Polską. Tematem Wykładów Międzynarodowych jest sytuacja na arenie politycznej, uwarunkowania kulturowe i aspekty gospodarcze państw, a także kwestie społeczne i oświatowe charakterystyczne dla krajów reprezentowanych przez zaproszonych gości – ambasadorów i wysokich rangą dyplomatów.

4 Wyższa Szkoła Handlowa umożliwia uzyskanie prestiżowych certyfikatów z zakresu informatyki i języków obcych, które są honorowane przez pracodawców na całym świecie. ETS (Educational Testing Service) - WSH jest jedynym w Radomiu otwartym ośrodkiem certyfikacyjnym ETS, umożliwiającym uzyskanie międzynarodowych certyfikatów TOEIC, TOEFL, WiDaF, TFI. CISCO - działająca w WSH lokalna Akademia CISCO przygotowuje do otrzymania certyfikatów zawodowych IT Essentials, CCNA Discovery, CCNA Exploration, CCNA Security.

5 Obiekty Wyższej Szkoły Handlowej to obecnie najnowocześniejsza infrastruktura dydaktyczna w Radomiu. WSH dysponuje kompleksem 6 doskonale wyposażonych budynków o łącznej powierzchni ponad 5.000 m 2. Sale audytoryjne, pracownie i laboratoria wyposażone są w najnowszy sprzęt audiowizualny i multimedialny, co pozwala studentom zdobywać wiedzę w sposób komfortowy i efektywny.

6 Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu otrzymują rocznie blisko 2.500.000 zł pomocy materialnej. Znakomicie rozwinięty system stypendialny jest efektywną formą wsparcia finansowego oraz doskonałą motywacją do aktywności naukowej. Studenci mogą wnioskować o stypendia: socjalne, Rektora, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, specjalne dla osób niepełnosprawnych, a także o przyznanie zapomogi losowej. Co trzeci student WSH korzysta ze stypendiów, a wielu z nich studiuje za darmo!

7 Wyższa Szkoła Handlowa, jako jedyna niepubliczna radomska uczelnia, posiada pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej wszystkich ocenianych kierunków. Państwowa Komisja Akredytacyjna to jedyna instytucja w Polsce wiarygodnie i obiektywnie oceniająca jakość i efektywność kształcenia oraz sposób i warunki funkcjonowania uczelni wyższych. W skład Komisji wchodzą najwybitniejsi eksperci z danej dziedziny, powoływani przez środowisko akademickie.

8 Corocznie od 2005 r. studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu otrzymują prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ciągu ostatnich 8 lat aż 85 studentów WSH zdobyło stypendium MNiSW. WSH zajmuje 1. miejsce na ministerialnej liście rankingowej wśród wszystkich uczelni niepublicznych w kraju!

9 Studenci Wyższej Szkoły Handlowej od wielu lat odnoszą sukcesy w konkursie na najwybitniejszego studenta - Primus Inter Pares, zarówno w edycjach regionalnych, jak też ogólnopolskich. Najbardziej spektakularne sukcesy w konkursie: - Najlepszy Student w Polsce (2008) - II miejsce Najlepszy Student w Polsce (2010) - II miejsce Najlepszy Student na Mazowszu (2011) - Najlepszy Student w regionie radomskim (2009, 2007, 2006) - zwycięstwo w kategorii EKSPERT Informatyk (2011, 2010) - zwycięstwo w kategorii EKSPERT Dziennikarz (2011, 2010, 2008) - zwycięstwo w kategorii EKSPERT Public Relations (2011) - zwycięstwo w kategorii EKSPERT Pedagog (2011) - zwycięstwo w kategorii EKSPERT Prawnik (2008)

10 Każdy student Wyższej Szkoły Handlowej może skorzystać z dofinansowanych wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus! Studenci mają do wyboru jedną z ponad 130 uczelni partnerskich z 22 krajów, m.in. z Grecji, Włoch, Hiszpanii, Turcji, Portugalii czy Cypru. Erasmus to również możliwość podjęcia studiów w WSH przez zagranicznych studentów. Gościliśmy już ponad 350 studentów, realizując w ten sposób największy program międzynarodowej wymiany studenckiej spośród wszystkich radomskich uczelni!

11 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu każdego roku organizuje kilkadziesiąt imprez otwartych, w ramach których odwiedza nas blisko 5.000 gości! Do najważniejszych przedsięwzięć należą: - Wszechnica Radomska, - Dni Kultury Europejskiej, - Dni Afryki w Radomiu, - debaty społeczne, - publiczne debaty polityczne, - Dzień Bezpieczeństwa, - Dni Dialogu Kultur Świata, - wernisaże i wystawy artystyczne, - konferencje i sympozja naukowe, - spotkania poetyckie.

12 W ramach cyklu Radomskie Wykłady Otwarte w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu gościło kilkadziesiąt wybitnych osobistości życia publicznego. Byli to m.in. Lech Kaczyński, Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Jerzy Buzek i wielu innych. Radomskie Wykłady Otwarte to cykliczne spotkania z czołowymi polskimi politykami, finansistami oraz znanymi osobistościami życia publicznego, skierowane do studentów oraz mieszkańców Radomia i regionu.

13 Wyższa Szkoła Handlowa otrzymała prestiżowy certyfikat "Wiarygodna szkoła" przyznawany przez Ogólnopolskie Akademickie Centrum Informacyjne. Certyfikat otrzymują uczelnie funkcjonujące w zgodzie z prawem, dysponujące odpowiednią bazą dydaktyczną, zapewniające właściwe warunki studiowania.

14 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu od lat wspiera rozwój naukowy swoich studentów w ramach elitarnego programu LEADER ACADEMY, który jest pionierskim przedsięwzięciem wśród radomskich uczelni. LEADER ACADEMY to wyjątkowa forma stypendium dla wybitnych studentów! Uczestnicy programu odnotowują wiele spektakularnych sukcesów, m.in. zdobyli kilkadziesiąt stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, główne nagrody w konkursach Primus Inter Pares, Studencki Nobel i in.

15 Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zajmują wysokie lokaty w konkursie Studencki Nobel. Najbardziej spektakularnym sukcesem jest zwycięstwo studentki studiów magisterskich kierunku Administracja w regionalnym etapie i zdobycie tytułu NAJLEPSZEJ STUDENTKI NA MAZOWSZU! Studencki Nobel to konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, mający na celu wyłanianie, promowanie oraz nagradzanie studentów wyróżniających się wszechstronną wiedzą i ponadprzeciętną aktywnością.

16


Pobierz ppt "Wyższa Szkoła Handlowa oferuje studentom nowoczesny system komunikacji, który zapewnia dostęp do wielu informacji 24 godziny na dobę. W każdym miejscu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google