Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

T ak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "T ak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16."— Zapis prezentacji:

1 T ak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16

2 N ajwiększym znakiem Bożej miłości jest Jezus Chrystus, Jego przejście przez świat, przez śmierć i zmartwychwstanie. On jest szczytem Bożego działania w historii, realizatorem zbawienia: przyszedł, aby zbawić każdego człowieka, uwolnić go od zła, które go przygniatało.

3 B óg nas kocha nie dlatego, że jesteśmy dobrzy, ale dlatego, że Sam jest dobry, a my jesteśmy Jego dziećmi.

4 T ak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16 T: Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan

5 B óg nas kocha nie dlatego, że jesteśmy dobrzy, ale dlatego, że Sam jest dobry, a my jesteśmy Jego dziećmi. T: Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan

6 Praca domowa (do wyboru) 1.Ułóż modlitwę, w której podziękujesz Bogu za Jego miłość. 2. Powtórz kilku osobom wspaniałą wiadomość z dzisiejszej katechezy: „Bóg cię kocha! Kocha cię takim, jaki jesteś”. Opisz krótko reakcję tych osób. 3. Naucz się na pamięć słów piosenki religijnej o miłości Boga. 4. Napisz jak wyobrażasz sobie życie z Bogiem w Niebie.


Pobierz ppt "T ak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16."

Podobne prezentacje


Reklamy Google