Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16."— Zapis prezentacji:

1 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne J 3,16

2 Największym znakiem Bożej miłości jest Jezus Chrystus, Jego przejście przez świat, przez śmierć i zmartwychwstanie. On jest szczytem Bożego działania w historii, realizatorem zbawienia: przyszedł, aby zbawić każdego człowieka, uwolnić go od zła, które go przygniatało.

3 Bóg nas kocha nie dlatego, że jesteśmy dobrzy, ale dlatego, że Sam jest dobry, a my jesteśmy Jego dziećmi.

4 T: Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan
Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne J 3,16

5 T: Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan
Bóg nas kocha nie dlatego, że jesteśmy dobrzy, ale dlatego, że Sam jest dobry, a my jesteśmy Jego dziećmi.

6 Praca domowa (do wyboru)
Ułóż modlitwę, w której podziękujesz Bogu za Jego miłość. 2. Powtórz kilku osobom wspaniałą wiadomość z dzisiejszej katechezy: „Bóg cię kocha! Kocha cię takim, jaki jesteś”. Opisz krótko reakcję tych osób. 3. Naucz się na pamięć słów piosenki religijnej o miłości Boga. 4. Napisz jak wyobrażasz sobie życie z Bogiem w Niebie.


Pobierz ppt "Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. J 3,16."

Podobne prezentacje


Reklamy Google