Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI „Piękno jest obietnicą szczęścia”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI „Piękno jest obietnicą szczęścia”"— Zapis prezentacji:

1

2 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI „Piękno jest obietnicą szczęścia”

3 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Letnie warsztaty i szkolenia z wizażu oraz stylizacji realizujemy głównie z myślą o kobietach spędzających czas na wakacjach. Nasze warsztaty skierowane są do wszystkich kobiet, które chcą od podstaw nauczyć się prwidłowego makijażu i odnaleźć swój indwidualny styl ubierania się.

4 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Do każdej uczestniczki naszych warsztatów podchodzimy w indywidualny sposób. Uczymy krok po kroku makijażu i stylizacji.

5 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Warsztaty prowadzimy w humorystyczny i luźny sposób, tak jak przystało na czas letniego wypoczynku. Pokazujemy, że wizaż i stylizacja może stać się przyjemnością i zabawą.

6 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Tworząc cykl letnich warsztatów naszym zamiarem jest uatrakcyjnić wakacyjny wypoczynek i udowodnić kobietom, że ładny wygląd nie wymaga poświęcenia dużo czasu.

7 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Przed wyjściem na dyskotekę, dancing czy kolację każda kobieta będzie miała możliwość dowiedzieć się jak wyglądać ładniej, modniej, po prostu idealnie.

8 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Wiele kobiet w ciągu roku nie ma czasu, aby zadbać o swój makijaż czy stylizację. Wakacje to okres, kiedy żyjemy wolniej, możemy poświęcić się kwestiom, które w ciągu roku nam umykają.

9 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI My już wiemy, czego potrzebuje kobieta, aby się podobać i wzbudzać zainteresowanie, a Ty?

10 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Podczas naszych warsztatów posługujemy się szeroką paletą kosmetyków. Z nami kobiety odkryją magię makijażu i pięknego wyglądu.

11 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Makijaż dzienny Makijaż wieczorowy

12 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Smoky eyesMake up no make up

13 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Jak dobierać podkład? Jak rozprowadzać różu?

14 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Jak się malować za pomocą: - Pędzli - Pacynek - Gąbeczek - Puszków

15 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Analiza kolorystyczna Typy sylwetek

16 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Przegląd szafy Zakupy ze stylistką

17 LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI Te i wiele innych wiadomo ś ci na naszych warsztatach zdob ę d ą przybyłe kobiety. Szczegóły i kosztorys warsztatów pod adresem: show-land@wp.pl lub Katarzyna Magiera: 503773938 Dorota Kondiuch: 513940759 wszelkie prawa do pomysłu i projektu zastrzeżona. Wykorzystanie go w całość lub we fragmentach wiąże się z naruszeniem praw autorskich


Pobierz ppt "LETNIE WARSZTATY WIZAŻU I STYLIZACJI „Piękno jest obietnicą szczęścia”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google