Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Liczy się tu i teraz!. 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Liczy się tu i teraz!. 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3."— Zapis prezentacji:

1 Liczy się tu i teraz!

2 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż……? a) brak kosztu związanego z rejestracją b) produkty, które znamy i nie musimy ich sprzedawać c) atrakcyjne ceny zakupu nawet w porównaniu do sklepów wielkopowierzchniowych d) bezpłatna dostawa kurierem w dowolne miejsce na terenie R. P. e) możliwość uzyskiwania upustów na bazie zamówień swojej grupy zakupowej f) możliwość uzyskania znaczącego dochodu g) unikalny plan marketingu

3 Nowe wyzwania dla dystrybucji towarów Wszyscy chcą zaistnieć w wirtualnej sieci, ale tylko niektórym się to udaje. Motywacja do zakupów przez Internet 1.cena 2.dostawa do domu lub firmy 3.szeroki asortyment Mimo tych zalet handel internetowy nadal w Polsce jest daleko w tyle za sklepami zarówno tymi małymi jak i supermarketami. Dziś każdy może założyć sklep internetowy, ale to jeszcze nie gwarancja sukcesu – trzeba pozyskać do niego klientów.

4 Dlaczego, skoro handel w Internecie działa tak dobrze np. w USA, nie zdobył takiej popularności u nas? Powodów jest wiele: 1.Nabywając towar za pośrednictwem sklepu, który nie ma filii w danym stanie, nie musisz płacić podatku VAT od zakupu – oszczędność! 2.Kurier zostawi paczkę przed drzwiami lub w stałym umówionym miejscu bez potrzeby podpisywania pokwitowań – wygoda! 3.Wszyscy płacą kartami kredytowymi, a dostawcy mają bardzo niskie opłaty od takiej formy płatności (nawet 10 x mniejsze niż w Polsce) 4.Już przez wiele lat przed Internetem sprzedaż katalogowa była dużym biznesem. 5.Korzystne prawo podatkowe dla firm sprzedających przez Internet.

5 Jest wiele powodów, żeby skorzystać z naszej oferty: 1.Nabywając towar za pośrednictwem naszego sklepu wiesz, że kupujesz markowy produkt w niskiej cenie. 2.Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, z upływem czasu będziesz uzyskiwał rabaty, które jeszcze bardziej obniżą twoje codzienne koszty utrzymania. 3.Jeżeli możesz nam wystawić fakturę za usługi marketingowe, w miarę jak twoja grupa zakupowa będzie się powiększać, będziesz uzyskiwał coraz większe dochody. 4.Można prowadzić firmę w zasadzie nie wychodząc z domu, ponieważ oferujemy nowoczesne narzędzia w postaci prezentacji i szkoleń poprzez Internet. 5.Spotkania osób, które odnoszą i chcą odnieść sukces, odbywające się w realnym świecie, umożliwiają poznawanie ludzi, którzy myślą podobnie i z nadzieją patrzą w przyszłość. 6.Wytwarzając swój dochód w oparciu o zakupy dokonywane przez bardzo wiele osób, możemy liczyć na stabilność swojego dochodu – według starej zasady: „lepiej mieć 1% z wysiłku pracy 100 osób, niż 100% z własnej pracy”.

6 Nasz Plan to 5 x P: 1.Przyłącz się do programu familo – poprzez bezpłatną rejestrację na stronie www, którą umożliwi Ci osoba rekomendująca. 2.Poznaj naszą ofertę i przygotuj swoje pierwsze zamówienie. Jeżeli osiągnie ono wartość co najmniej 150 zł, otrzymasz przesyłkę w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych, a koszt kuriera będzie opłacony przez familo. 3.Powiedz lub napisz do znajomych o naszej inicjatywie, zaproś ich na spotkanie informacyjne lub prześlij im taką prezentację razem ze swoim linkiem referencyjnym. 4.Postaraj się, aby co najmniej raz w tygodniu poszerzać swoją wiedzę z zakresu efektywnego komunikowania się z osobami, które już są w Twojej grupie zakupowej jak i z tymi, które dopiero do niej przystąpią. 5.Pamiętaj, nie jest Twoim zadaniem sprzedawanie oferowanych przez nas produktów. Masz jedynie poinformować swoje grono znajomych, że jest taka inicjatywa, do której już przystąpiłeś. Będzie to obopólna korzyść, jeśli oni także się zarejestrują.

7 Od Ciebie wszystko się zaczyna Twoja decyzja zapoczątkuje dalszy rozwój całej nowej grupy konsumentów. Jesteś we właściwym miejscu we właściwym czasie! To Ty jesteś w samym środku kręgu swoich znajomych!

8 To Ty jesteś w samym środku Twój pierwszy krąg może pomieścić tylko trzy pozycje – to mogą być Twoi znajomi, rodzina lub firmy. Może się zdarzyć, że znajdą się tam znajomi osoby, która Ciebie rekomendowała. Będąc uczestnikiem programu, jeżeli Twoja pozycja jest aktywna (czyli w danym miesiącu dokonałeś zakupu na kwotę co najmniej 150 zł), otrzymasz prawo do bonusu w wysokości 3% wartości zakupów dokonanych w Twoim pierwszym kręgu. Np. 3 x 150 zł x 3% = 450 zł x 3% = 13,50 zł Więcej przykładów pokażemy w tabeli!

9 To Ty jesteś w samym środku Twój drugi krąg może pomieścić tylko po trzy pozycje przypisane do trzech pozycji w pierwszym kręgu, czyli w sumie 9. To mogą być: 1.Twoi znajomi, rodzina lub firmy, 2.znajomi osób, które mają pozycje w Twoim pierwszym kręgu. 3.znajomi osoby, która Ciebie rekomendowała do programu familo

10 To Ty jesteś w samym środku Jako uczestnik programu familo, gdy Twoja pozycja jest aktywna, otrzymasz prawo do bonusu w wysokości: 3% wartości zakupów dokonanych na kontach pozycji umiejscowionych w Twoim pierwszym kręgu. 2% wartości zakupów dokonanych na kontach pozycji umiejscowionych w Twoim drugim kręgu. Np. 3 x 150 zł x 3% = 450 zł x 3% = 13,50 zł 9 x 150 zł x 2% = 1350 zł x 2% = 27 zł W sumie to 40,50 zł

11 To Ty jesteś w samym środku Czym dalsze kręgi tym więcej mogą pomieścić pozycji. Możesz otrzymać premie, aż do 9 kręgu. W praktyce dzięki możliwości uzyskania pozycji, które nazywamy „klonami” tak naprawdę nie ma ograniczeń z jak wielkiej grupy konsumenckiej możesz otrzymywać przychody. Zobaczmy co może się wydarzyć?

12

13 System pobiera nam opłatę administracyjną w cyklach miesięcznych z wygenerowanej prowizji w wysokości do 14 złotych – na promocje i rozwój programu familo. Dodatkowo, po wypełnieniu poszczególnych kręgów otrzymujemy bonusy jednorazowe: Krąg 4 – 50 złKrąg 7 – 1000 zł Krąg 5 – 150 złKrąg 8 – 1000 zł + pobyt dla 4 osób w SPA Krąg 6 – 450 złKrąg 9 – 5000 zł + wczasy zagraniczne dla 4 osób (all inclusive)

14 Prowizje z pierwszych trzech kręgów - nie wymagają kwalifikacji. Prowizje, które uzyskujemy z kręgów od 4 do 9 wymagają dodatkowo osobistych rekomendacji, po jednej za każdy kolejny krąg, w sumie 6 aktywnych poleceń własnych. Otrzymanie pełnego bonusu w wysokości po 1% za ostatnie trzy kręgi wymaga dodatkowych kwalifikacji w postaci zapełnienia wcześniejszych kręgów w całości oraz posiadania w programie familo określonej ilości pozycji klonów.

15 Teraz wszystko w Twoich rękach. Jeśli ten pomysł wzbudził Twoją ciekawość i zainteresowanie, osoba dzięki której dowiedziałeś się o tej inicjatywie, umożliwi Ci zarejestrowanie w systemie. Przypominamy, to nic nie kosztuje, a rejestracja nie powoduje zobowiązania do jakichkolwiek zakupów. Zapoznaj się z aktualną ofertą ( wrzesień 2012 ) w której znajdziesz: Żywność, chemię osobistą, chemię gospodarczą i inne artykuły potrzebne na co dzień w domu i firmie.

16 Teraz wszystko w Twoich rękach. ETAP I ( wrzesień 2012 ) Żywność, chemia osobista, chemia gospodarcza i inne artykuły. ETAP II ( 2012/2013 ) RTV, AGD, komputery i akcesoria. ETAP III ( 2013 ) Produkty i usługi dla firm, w tym samochody i motocykle itp.

17 Nasz Plan to 5 x P: 1.Przyłącz się do programu familo – poprzez bezpłatną rejestrację na stronie www, którą umożliwi Ci osoba rekomendująca. 2.Poznaj naszą ofertę i przygotuj swoje pierwsze zamówienie. Jeżeli osiągnie ono wartość co najmniej 150 zł, otrzymasz przesyłkę w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych, a koszt kuriera będzie opłacony przez familo. 3.Powiedz lub napisz do znajomych o naszej inicjatywie, zaproś ich na spotkanie informacyjne lub prześlij im taką prezentację razem ze swoim linkiem referencyjnym. 4.Postaraj się, aby co najmniej raz w tygodniu poszerzać swoją wiedzę z zakresu efektywnego komunikowania się z osobami, które już są w Twojej grupie zakupowej jak i z tymi, które dopiero do niej przystąpią. 5.Pamiętaj, nie jest Twoim zadaniem sprzedawanie oferowanych przez nas produktów. Masz jedynie poinformować swoje grono znajomych, że jest taka inicjatywa, do której już przystąpiłeś. Będzie to obopólna korzyść, jeśli oni także się zarejestrują.


Pobierz ppt "Liczy się tu i teraz!. 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3."

Podobne prezentacje


Reklamy Google