Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA SWOJE KONTO FLP360

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA SWOJE KONTO FLP360"— Zapis prezentacji:

1 JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA SWOJE KONTO FLP360

2 Na swoje konto FLP360 możesz zalogować się na dwa sposoby:
1) Przez ForeverLiving.com (by wykupić lub zyskać dostęp) 2) Przez flp360.foreverliving.com (jeśli jesteś już prenumeratorem) Pokażemy ci oba!

3 1 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: KROK PIERWSZY PRZEZ FLP360.FOREVERLIVING.COM
Aby zalogować się na swoje konto FLP360 przez FLP360.ForeverLiving.com: Wejdź na flp360.foreverliving.com Zostaniesz przekierowany na stronę logowania Google. Zaloguj się przez Google korzystając ze swojej pełnej nazwy użytkownika (na przykład i hasła, jakie wybrałeś podczas rejestracji. *Pamiętaj, aby uwzględnić rozszerzenie w nazwie użytkownika. PODPOWIEDŹ Problem z logowaniem? Upewnij się, że wylogowałeś się ze swoich innych kont Google i że nazwa użytkownika zawiera rozszerzenie

4 2 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: KROK DRUGI PRZEZ FLP360.FOREVERLIVING.COM
Zostaniesz przekierowany na swoje konto FLP360. Jesteś zalogowany. Czas „Dodać pary swojemu biznesowi!” PODPOWIEDŹ Nadal masz problem z logowaniem? Skontaktuj się ze a ktoś z naszego Smile Team z chęcią ci pomoże.

5 1 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: PRZEZ FOREVERLIVING.COM KROK PIERWSZY 2 1
Aby zalogować się przez ForeverLiving.com: Wejdź na foreverliving.com i wybierz swój kraj zamieszkania z listy państw. Kliknij “Logowanie dla Dystrybutora”, aby zalogować się na swoją stronę Dystrybutora

6 2 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: PRZEZ FOREVERLIVING.COM KROK DRUGI PODPOWIEDŹ
Zaloguj się na stronę Dystrybutora korzystając ze swojego numeru Dystrybutora lub adresu oraz hasła. PODPOWIEDŹ Masz problem z zapamiętaniem hasła? Kliknij link “Zapomniałem hasła”, a będziesz mógł je zresetować.

7 3 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: PRZEZ FOREVERLIVING.COM KROK TRZECI PODPOWIEDŹ
Kliknij na logo FLP360 na prawym panelu swojej strony głównej Dystrybutora. PODPOWIEDŹ Nie widzisz FLP360? Upewnij się, że jesteś zalogowany na stronie swojego kraju zamieszkania. Jeśli nie, wybierz swój kraj z listy państw.

8 4 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: PRZEZ FOREVERLIVING.COM KROK CZWARTY PODPOWIEDŹ
Zostaniesz przekierowany na stronę logowania Google. Zaloguj się przez Google korzystając ze swojej pełnej nazwy użytkownika (na przykład i hasła, jakie wybrałeś podczas rejestracji. *Pamiętaj, aby uwzględnić rozszerzenie w nazwie użytkownika. PODPOWIEDŹ Problem z logowaniem? Upewnij się, że wylogowałeś się ze swoich innych kont Google i że nazwa użytkownika zawiera rozszerzenie

9 5 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ: PRZEZ FOREVERLIVING.COM KROK PIĄTY PODPOWIEDŹ
Jesteś zalogowany na swoje konto FLP360. Czas „Dodać pary swojemu biznesowi!” PODPOWIEDŹ Nadal masz problem z logowaniem? Skontaktuj się ze a ktoś z naszego Smile Team z chęcią ci pomoże.

10 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ NIE ZAPOMNIJ!
Zanim zalogujesz się na konto FLP360, wejdź na gmail.com i upewnij się, że wylogowałeś się z innych kont Google, z którymi możesz być powiązany. Kiedy jesteś wylogowany ze swoich innych kont Google, ekran Google będzie wyglądał tak. *Pamiętaj, aby uwzględnić rozszerzenie w nazwie użytkownika.

11 JAK SIĘ ZALOGOWAĆ WIĘCEJ INFO?
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na podstronie FLP360 na DiscoverForever.com lub na podstronie Pomoc w ramach FLP360. Nadal nie możesz znaleźć tego, co potrzebujesz? Wyślij nam na adres


Pobierz ppt "JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA SWOJE KONTO FLP360"

Podobne prezentacje


Reklamy Google