Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Henry Mancini - Windmills Of Your Mind Samolot cara PUTINA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Henry Mancini - Windmills Of Your Mind Samolot cara PUTINA."— Zapis prezentacji:

1

2 Henry Mancini - Windmills Of Your Mind Samolot cara PUTINA

3 Samolot może bez tankowania utrzymać się w powietrzu przez około 16 godzin.

4

5

6

7

8 Prezydent Rosji ma swój odpowiednik amerykańskiego Air Foce One. I jak na Rosję przystało - zamiast najnowszych rozwiązań technologicznych – w SAMOLOCIE Putina postawiono na... złotą armaturę.

9

10

11

12

13

14

15

16

17 Carski przepych dotyczy wszystkich pomieszczeń, w których podczas lotu przebywa prezydent Rosji. Oprócz pozłacanych herbów, złotem pokryto także umywalki, elementy kabiny prysznicowej, a nawet klamki. Nie mogło także zabraknąć kryształowych kieliszków, skórzanych foteli oraz mebli wartych fortunę. Ogólna wartość tego bizantyjskiego podejścia do bezpieczeństwa narodowego? Około 215 mln euro - w przybliżeniu.

18

19

20

21

22

23

24

25 Samolot miał zostać wyprodukowany w roku 1996 na zlecenie ówczesnego prezydenta Borysa Jelcyna. Wtedy nie wyglądał jeszcze jak rosyjska, złota szkatułka. Był to dość przestronny, funkcjonalny samolot przystosowany do pracy, prowadzenia konferencji w trakcie lotu. Ot taka typowa maszyna głowy państwa. Zmiany nadeszły wraz z prezydenturą Putina. Nowy prezydent musiał podkreślać swoją wagę w typowy dla Rosjan sposób. Samolot został oddany do kapitalnego remontu. Tu pojawiają się dwie rozbieżne wersje: według jednej remont został wykonany przez firmę z Bristolu; druga teoria wspomina o zakładach w Szwajcarii, które specjalizują się w lotniczym "tuningu". Według internautów remont maszyny kosztował około 10 milionów funtów. Obecny prezydent Rosji nie korzysta już z tego samolotu, podobno aktualnym "Air Force Adin" jest nowocześniejsza, bardziej luksusowa maszyna rosyjskiej produkcji. Według internetowych źródeł Miedwiediewowi przeszkadzała zbyt mała ilość miejsca w samolocie oraz brak baru z prawdziwego zdarzenia. W najnowszej maszynie ma ich podobno aż trzy. Skoro nowy samolot ma być jeszcze "ładniejszy" od poprzedniego, to lepiej nie zastanawiać się nad tym jak może wyglądać jego wnętrze. Dla zaspokojenia naszej ciekawości wystarczą zdjęcia carskiego przepychu słynnego już samolotu Putina.

26 To dla niej Putin wstrzykuje sobie botoks Alina Kabajewa

27


Pobierz ppt "Henry Mancini - Windmills Of Your Mind Samolot cara PUTINA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google