Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI"— Zapis prezentacji:

1 RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI
Parafia pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp.

2 Jan Paweł II w liście apostolskim: „Różaniec święty jest modlitwą, która szczególnie sprzyja gromadzeniu się rodziny.”

3 Jan Paweł II w liście apostolskim: „Rodzina, która odmawia razem różaniec Jezusa stawia w centrum, dzieli się z Nim radościami i cierpieniami, w Jego ręce składa potrzeby i projekty, od Niego czerpie nadzieje i siłę na drogę.”

4 Bł. Bartłomiej Longo „O, błogosławiony różańcu Maryi, słodki łańcuchu, który łączysz nas z Bogiem; więzi miłości, która nas jednoczysz z aniołami; wieżo ocalenia od napaści piekła; bezpieczny porcie w morskiej katastrofie.”

5 Jan Paweł II wskazuje na „piękno i owocność powierzenia tej modlitwie drogi rozwoju dzieci!”

6 Podejmijmy dzieło wspólnotowe modlitwy różańcem w intencji naszych dzieci!

7 Dajemy najpiękniejszy prezent naszym dzieciom- wszystkie łaski związane z odmawianiem różańca w róży! Wiele, wiele łask!

8 Pewność że zawsze, każdego dnia ktoś modli się za moje dzieci, nawet wtedy gdy sam zapomnę to codziennie za nasze dzieci odmówiony jest cały różaniec!

9 Rozwój naszej osobistej modlitwy, często też rodzice podejmują wspólnie modlitwę za dzieci, jest to okazja do rozpoczęcia wspólnej modlitwy w rodzinie.

10 By Róża powstała musi zebrać się co najmniej 20 małżeństw
By Róża powstała musi zebrać się co najmniej 20 małżeństw. Obecność w Róży zobowiązuje nas do codziennej modlitwy jedną tajemnicą różańca świętego.

11 Modlitwą obejmujemy nie tylko małe dzieci i młodzież ale także dzieci dorosłe, które obrały już drogę w swoim życiu.

12 Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w dzieło RÓŻAŃCA W INTENCJI DZIECI, tak by objąć modlitwą jak największą liczbę dzieci naszej Parafii.

13 Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii celem podania danych. Kontakt tel.: Informacja również na stronie internetowej parafii.

14 ODMAWIAJMY RÓŻANIEC ZA DZIECI!


Pobierz ppt "RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google