Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RaportNet Raporty sprzedażowe jako dodatkowe źródło finansowania apteki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RaportNet Raporty sprzedażowe jako dodatkowe źródło finansowania apteki."— Zapis prezentacji:

1 RaportNet Raporty sprzedażowe jako dodatkowe źródło finansowania apteki

2 Raporty sprzedażowe Informacje powstające podczas sprzedaży leków są cenną informacją stanowiącą wartość rynkową. Apteka może wykorzystać dane sprzedażowe do współpracy z Producentem.

3 RaportNet o co chodzi ? RaportNet Sp. z o.o. – umożliwia sprzedaż produktu jakim jest raport sprzedażowy.  Przekazuje zlecenia od Producenta do Apteki  Raportuje sprzedaż z Apteki do Producenta  Rozlicza zlecenia z Apteką Jednak to Apteka decyduje komu i jakie informacje sprzedaje.

4 Narzędzie  Wykorzystane narzędzie – Internetowa Platforma Sertum (IPS).  Kompetencje Sertum potwierdzone certyfikatem  Apteka nie ponosi kosztów za instalację i użytkowanie platformy.

5 Raportowanie danych Schemat działania #1 Sertum RaportNet kupuje raporty od Apteki, weryfikuje je i przekazuje do Producenta. $ $ $ Apteka sprzedaje wybrane raporty do RaportNet Producent definiuje w Sertum zlecenie zakupu raportów i określa warunki (rodzaj raportu, cena za raport, parametry).

6 Raportowanie danych Schemat działania #2 Następnie je szyfruje. W programie Sertum Apteka wybiera, które zlecenia zakupu będzie raportować. Niewielkie porcje danych przesyłane są przez Internet raz na kilka minut. Program RaportNet automatycznie pobiera wytypowane dane z bazy Aptecznej. Dane zapisywane są na serwerach Sertum. Dane pobierane są przez RaportNet Sp. z o.o. Raporty są weryfikowane i przekazywane do Producenta. Apteka generuje fakturę i rozlicza ją z RaportNet Sp. z o.o.

7 Platforma IPS widok zleceń Pełna kontrola transmisji danych sprzedawanych i sprzedanych  aktualna cena za realizowane zlecenie  postęp realizacji zlecenia  ilość sprzedaży w wybranym okresie  cena, warunki, czas zlecenia

8 Korzyści dla Apteki  Sprzedaż WYŁĄCZNIE wybranych danych  Pełna kontrola nad transmisją danych  Zarabianie na udostępnianiu swoich danych  Prosty sposób rozliczeń, jedna faktura  Brak relacji Apteki z Producentem  Możliwość wykorzystania raportów sprzedażowych w szerszym zakresie: potrzeby własne, realizacje potrzeb producentów, na użytek Grupy Zakupowej Zainteresowany? Podpisz oświadczenie!

9 Jak skorzystać  Podpisać oświadczenie o przystąpieniu do Programu RaportNet  Zaakceptować Regulamin  Upoważnić firmę Sertum do pobierania i przesyłania danych do firmy RaportNet  Zainstalować Informatyczną Platformę Sertum (za instalację IPS Apteka nie ponosi żadnych opłat).

10 Ważne  Uczestnictwo w Programie jest dobrowolne.  Uczestnik nie ponosi kosztów w związku z instalacją i użytkowaniem programu do transmisji danych.  Uczestnik ma pełną kontrolę nad transmisją swoich danych.  W żadnym wypadku transmisja danych nie będzie następowała automatycznie, bez zgody i akceptacji Uczestnika Programu.  Dane będą transmitowane wyłączenie dla produktów i w zakresie określonym w zleceniu.

11 Firma RaportNet Sp. z o.o.  Rok założenia: 2014  Tylko polski kapitał, brak powiązań z hurtowniami czy firmami farmaceutycznymi  Raporty online  Raporty sell-out  Celowane analizy rynku  Badania opinii publicznej Właśnie startujemy, przyłącz się!


Pobierz ppt "RaportNet Raporty sprzedażowe jako dodatkowe źródło finansowania apteki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google