Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do Paryża Mateusz Włodarczyk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do Paryża Mateusz Włodarczyk."— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka do Paryża Mateusz Włodarczyk

2 Spis treści Informacje o wyjeździe. Co zwiedzimy w Paryżu ? Dzień 1
Zakwaterowanie

3 Informacje o wyjeździe
Wyjazd będzie trwał 6 dni. Od r. do r. Cena od osoby to 1075zł. W cenę biletu wchodzi dojazd, powrót, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszelkiego rodzaju bilety. Każdy otrzymuje urządzenie zwane tour guide’m umożliwiające zwiedzanie.

4 Co zwiedzimy w Paryżu ? Muzeum Figur Woskowych Grevin, Plac Vendome, paryska Opera, Luwr, Wieża Eiffla, Pola Elizejskie, Pola Marsowe, Łuk triumfalny, Wersal, cmentarz Pere Lachaise, ulicę Montmartre, plac Pigalle, bazylikę Sacre Coeur, Katedrę Notre Dame

5 Dzień 1 Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: Muzeum Figur Woskowych Grevin, spacer przez Plac Vendome do paryskiej Opery. Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

6 Dzień 2 Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie - zaczniemy od Luwru ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: między innymi Mona Liza, Wenus z Milo. Następnie Wieża Eiffla. Później spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata zwieńczonej Łukiem Triumfalnym.  Ostatnim punktem programu będzie przejażdżka statkiem po Sekwanie.

7 Dzień 3 Po śniadaniu zwiedzanie zaczniemy od Wersalu – słynnego kompleksu pałacowo-ogrodowego stworzonego przez Ludwika XIV. Powrót do Paryża. Wizyta na najsłynniejszej nekropolii miasta, cmentarzu Pere Lachaise. Kolejny punkt to zwiedzanie Gare d’Orsay - muzeum impresjonistów. Na koniec proponujemy spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylika Sacre Coeur, oraz Plac du Tertre.

8 Dzień 4 Po śniadaniu zwiedzanie Wyspy Cite, czyli najstarszej części miasta ,w której centrum znajduje się Katedra Notre Dame. Wyjazd do Polski około godziny 17.

9 Zakwaterowanie Zakwaterowanie w hotelu Thérèse Pokoje dwuosobowe
Każdy pokój posiada własną łazienkę Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 Codziennie rano przychodzi obsługa hotelu, która zmienia ręczniki i opróżnia śmietniki

10 Dziękuje za uwagę Mam nadzieję, że zachęciłem was wystarczająco dzięki swojej prezentacji. W razie pytań proszę o zgłoszenie się do mnie lub zapraszam na stronę biura podróży gdzie można znaleźć wszelkie informacje dni/zakwaterowanie-par


Pobierz ppt "Wycieczka do Paryża Mateusz Włodarczyk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google