Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Osoby w mojej grupie są dla mnie bardzo ważne, poprzez rozmowę z nimi staram się ich poznać i stwierdzić ich samopoczucie aby potem móc określić.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Osoby w mojej grupie są dla mnie bardzo ważne, poprzez rozmowę z nimi staram się ich poznać i stwierdzić ich samopoczucie aby potem móc określić."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4  Osoby w mojej grupie są dla mnie bardzo ważne, poprzez rozmowę z nimi staram się ich poznać i stwierdzić ich samopoczucie aby potem móc określić dogodną dla każdego prace w grupie. Każdego staram się wysłuchać oraz rozważyć każdą propozycję i opcję. Staram się wspierać i pomagać innym w swoim zespole.  Staram się określić mocne i słabe strony moich osób w zespole. Rozwój oraz informacje staram się czerpać w jak największej ilości, aby potem móc przekazać ją innym osobą z którymi współpracuje. Nie poddaje się i motywuje innych do pracy nawet jeśli są uparci to i tak zawsze staram się znaleźć wyjście.

5

6  Jestem bardzo opiekuńcza wobec innych ludzi. Umiejętnie wczuwam się w czyjeś położenie. W trudnych rozmowach i różnicach zdań jestem w stanie zrozumieć punkt widzenia rozmówcy i podążać za jego uczuciami. Zawsze dla każdego staram się znaleźć czas, próbuje wysychać i pozwalam się wygadać. Potrafię trafie dobrać słowa by dotarły do drugiego człowieka  Posiadam niezliczone nadmiary energii i lubię dzielić się nią z innymi. Śmieje się niemal bez przerwy, często nawet bez powodu. Nie dopuszczam do siebie czarnych myśli. Nie przejmuje się niepowodzeniami, wręcz przeciwnie są moim motorkiem napędowym. Jestem otwarta na nowe doświadczenia. Cieszę się nawet z najmniejszych rzeczy i sukcesów. Jeśli mój zespół będzie przechodzić jakiś kryzys (jeśli takowy zaistnieje ) będę wiedzieć jak przetworzyć sytuację negatywną w pozytywną.

7

8  Ważne są dla mnie uczucia innych, a zwłaszcza moich przyjaciół. Ludzie wiedzą, że mogą mi zaufać. Jestem osobą opiekuńczą i troskliwą. Potrafię wczuć się w sytuację każdego człowieka i gdy jest ona zła staram się ich pocieszyć. Można znaleźć we mnie wsparcie. Lubię słuchać co inni mają dopowiedzenia.  Potrafię i lubię działać w zespole. Dążę do tego, aby ludzie w miłej atmosferze chcieli zrobić coś większego i lepszego. Interesują mnie ludzie, a w szczególności moi znajomi. Wiem do kogo zwrócić się z danych zadaniem. Jestem zaradna.

9

10 - Okazuję wsparcie innym - -pomagam innym w rozwiązywaniu problemów - -nawiązuje dobre kontakty z rówieśnikami - - jestem otwarta na sugestie innych - -Jestem komunikatywna - - potrafię pracować w zespole - - rozumiem innych - jestem konkretna - samodyscyplina - Dobrze działam w zespole - Liczę się ze zdaniem innych - Łącze zespół w jedną całość - Potrafię rozdzielić zadania w zespole

11

12  Staram się rozwiązać każdy problem, który pojawi się w naszej grupie. Jestem ambitna, szczera, zawsze mam jakieś uwagi i spostrzeżenia. Nie boję się krytykować czegoś, bo wiem że krytyka mobilizuje ambitne osoby i nasze działania są przez to na coraz lepszym poziomie  Jestem osobą która lubi mieć wszystko pod kontrolą. Mam pewne zasady których przestrzegam oraz jestem sumienna i uczciwa.


Pobierz ppt " Osoby w mojej grupie są dla mnie bardzo ważne, poprzez rozmowę z nimi staram się ich poznać i stwierdzić ich samopoczucie aby potem móc określić."

Podobne prezentacje


Reklamy Google