Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYNIKI ANKIETY przeprowadzonej w czerwcu 2014 r..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYNIKI ANKIETY przeprowadzonej w czerwcu 2014 r.."— Zapis prezentacji:

1 WYNIKI ANKIETY przeprowadzonej w czerwcu 2014 r.

2 Twoja płeć to…

3 Twój wiek zawiera się w przedziale…

4 Czy lubisz piesze wycieczki?

5 Jak często wybierasz się na spacer, co najmniej godzinny?

6 Czy znasz miejsca, które przedstawiono poniżej? Zaznacz te, o których możesz powiedzieć, gdzie są…

7 Najpopularniejsze miejsca w Beskidzie Niskim… Ankieta wykaza ł a, ż e najcz ęś ciej odwiedzanymi miejscami s ą te, które znajduj ą si ę najbli ż ej miejscowo ś ciom ankietowanych. Dlatego najliczniej wymienianymi okaza ł y si ę : Wodospad przy M ł ynie, Z ł ota Studzienka, Pomnik na Wzgórzu 534, Pustelnia Ś w. Jana…

8 Najatrakcyjniejsze miejsca Beskidu Niskiego… Co ciekawe Wzgórze Franków opisuje miejsce, gdzie centralnym punktem jest dobrze znany pomnik, upamiętniający walki operacji karpacko – dukielskiej. Pod nazwą Wzgórze Franków tylko 21% ankietowanych zna to miejsce. Również Wzgórze Zaśpit zna tylko 18% przebadanych osób, a przecież na tym wzniesieniu znajduje się uświęcone miejsce Pustelnia św. Jana.

9 Jak wynika z ankiety osoby przebadane nie koniecznie znają geograficzne nazwy miejsc, do których często uczęszczają. Najbardziej tajemniczym miejscem okazały się Przymiarki, grzbiet górski w paśmie Wzgórz Rymanowskich. Grzbiet położony jest na wschód od górnej części Lubatowej i na zachód od Rymanowa – Zdroju. Przy bardzo dobrej widoczności, nieco na lewo od Cergowej, dostrzec można Tatry.

10

11 Niewiedza ankietowanych… Nieznajomość miejsc, położonych blisko miejsca zamieszkania, może wiązać się z tym, że 65% ankietowanych, to osoby z przedziału wiekowego 10 – 20 lat. Zapraszam do obejrzenia drugiej prezentacji, w której chciałem przybliżyć Państwu te miejsca.

12 KONIEC Autor Waldemar Czupiński


Pobierz ppt "WYNIKI ANKIETY przeprowadzonej w czerwcu 2014 r.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google