Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OTWARTA FIRMA „Otwarta firma” Jak zgłosić się do programu?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OTWARTA FIRMA „Otwarta firma” Jak zgłosić się do programu?"— Zapis prezentacji:

1 OTWARTA FIRMA „Otwarta firma” Jak zgłosić się do programu?

2 OTWARTA FIRMA Krok 1. Na stronie głównej http://www.otwarta- firma.junior.org.pl wybieramy zakładkęhttp://www.otwarta- firma.junior.org.pl Zgłoś swoją szkołę i klikamy w przycisk więcej.

3 OTWARTA FIRMA Krok 2. Teraz wybieramy jedną z opcji, z którą się identyfikujemy.

4 OTWARTA FIRMA Krok 3. Jeżeli wybraliśmy opcję ZALOGUJ SIĘ, to wypełniamy pola, korzystając z dotychczasowego loginu (e-mail) i hasła i klikamy przycisk zaloguj.

5 OTWARTA FIRMA Krok 4. W systemie działa opcja przypominania hasła. Wystarczy wpisać swój adres e-mail i kliknąć przycisk Przypomnij. Na podany adres zostanie automatycznie wysłane hasło.

6 OTWARTA FIRMA Krok 4a. Jeżeli wybraliśmy opcję FORMULARZ ZGŁOSZENIA, to uzupełniamy wszystkie dane w formularzu i klikamy przycisk Zgłoś. UWAGA: Należy pamiętać, że każda szkoła wchodząca w skład zespołu posiada inny REGON Dalej postępujemy zgodnie z krokami od 8 do 9 po uprzednim zalogowaniu.

7 OTWARTA FIRMA Krok 5. Z panelu nauczyciela wybieramy opcję zgłoś szkołę do programu.

8 OTWARTA FIRMA Krok 6. Klikamy przycisk Dodaj szkołę.

9 OTWARTA FIRMA Krok 7. Wypełniamy puste pola i klikamy przycisk zgłoś. UWAGA: Należy pamiętać, że każda szkoła wchodząca w skład zespołu posiada inny REGON

10 OTWARTA FIRMA Krok 8. Na podany w formularzu adres mailowy zostanie automatycznie wysłany komunikat z załącznikiem – Formularzem zgłoszenia, który należy wydrukować, podpisać, opieczętować i wysłać zgodnie z informacją.

11 OTWARTA FIRMA Krok 9. Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez koordynatora programu na podany w formularzu adres mailowy zostanie automatycznie wysłany komunikat. Teraz już można logować się na platformie i korzystać z wszystkich zasobów. Powodzenia!


Pobierz ppt "OTWARTA FIRMA „Otwarta firma” Jak zgłosić się do programu?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google