Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zbudujmy nowe oblicze ś wiata. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi czuje nienawiść do siebie nawzajem. Chcąc osiągnąć dużą karierę jesteśmy w stanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zbudujmy nowe oblicze ś wiata. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi czuje nienawiść do siebie nawzajem. Chcąc osiągnąć dużą karierę jesteśmy w stanie."— Zapis prezentacji:

1 Zbudujmy nowe oblicze ś wiata

2 W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi czuje nienawiść do siebie nawzajem. Chcąc osiągnąć dużą karierę jesteśmy w stanie zabić drugiego człowieka. Od jakiegoś czasu słyszy się również, że są zabijane zwierzęta. Światem rządzi pieniądz oraz pycha, przysłaniając nam oczy na to, co w życiu jest naprawdę ważne.

3 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. 2.Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. 3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił. 4.Czcij ojca swego i matkę swoją. 5.Nie zabijaj. 6.Nie cudzołóż. 7.Nie kradnij. 8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. 9.Nie pożądaj żony bliźniego swego. 10.Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

4 Jak powinien wyglądać „Nowy Świat” ?

5 Prezentację wykonała Magdalena Soczówka kl. II „c” Gim.


Pobierz ppt "Zbudujmy nowe oblicze ś wiata. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi czuje nienawiść do siebie nawzajem. Chcąc osiągnąć dużą karierę jesteśmy w stanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google