Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Farmio SA to właściciel rodziny produktów pod marką Farmio, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wartościami funkcjonalnymi dla konsumentów:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Farmio SA to właściciel rodziny produktów pod marką Farmio, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wartościami funkcjonalnymi dla konsumentów:"— Zapis prezentacji:

1

2 Farmio SA to właściciel rodziny produktów pod marką Farmio, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wartościami funkcjonalnymi dla konsumentów: bez GMO i bez antybiotyków. Oferta składa się z wysokiej jakości świeżych jaj konsumpcyjnych i świeżego mięsa drobiowego. Mięso drobiowe bez antybiotyków to jakościowo unikalna oferta na polskim rynku mięsa. Oferujemy kurczaka z hodowli, w których nie są stosowane antybiotyki w całym procesie chowu. Mięso drobiowe oraz świeże jaja pochodzą od kur karmionych paszą „wolną od GMO” oraz dodatkowo badanych na obecność antybiotyków w niezależnym, akredytowanym laboratorium. Marka Farmio to obecnie najbardziej rozpoznawalna producencka marka jaj na polskim rynku. Nasza działalność opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi gospodarstwami, które przestrzegają restrykcyjnej polityki jakość Farmio. System kontrolny Farmio wykracza poza obwiązujące standardy w branży i daje konsumentom pewność otrzymywania produktów najwyższej jakości.

3 Jedyny brand w kategorii jaj w dystrybucji ogólnopolskiej Discounts 170 sieci lokalnych Wszystkie sieci HM i SM Cash&carry Convenience stores

4 Źródła: MInd&Fieldwork Research, badanie zrealizowane metodą Capibus przez Millword Braun, 1000– os. próba losowo-kwotowa, reprezentatywna pod względem płci, wieku i miejsca zamieszkania

5 1.Pierwsza w Polsce wytwórnia pasz uruchomiona z inspiracji i inicjatywy Farmio przez strategicznego dostawcę Spółki, wiodącego producenta pasz dla zwierząt na świecie. 2.Pierwszy certyfikowany system badań jaj na antybiotyki realizowany przez niezależne laboratorium. 3.Pierwszy w Polsce certyfikat na pasze „wolne od GMO”, stosowane w hodowlach Farmio, szwajcarskiej firmy SGS. 4. Pierwsza ogólnopolska reklama TV w kategorii jaj konsumpcyjnych w Polsce.

6 System kontroli jakości jaj wdrożony przez Farmio to pierwszy i jedyny taki system w Polsce. Działalność Farmio opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi gospodarstwami kur niosek i brojlerów, które przestrzegają restrykcyjnej polityki jakość Farmio. Kluczowym kryterium wyboru ferm są wysokie standardy jakości produkcji. Warunkiem współpracy jest akceptacja polityki jakości Farmio i dostosowanie standardów do wymagań Farmio (wdrożenie procesów kontroli jakości opartych o metodę analizy zagrożeń i punktów krytycznych). Kolejny element to certyfikacja procesu kontroli badań antybiotyków. Umowy, podpisane z partnerami produkcyjnymi, nakładają wysokie kary za nieprzestrzeganie ustalonego procesu. Restrykcyjna kontrola produkcji przez pracowników Działu Kontroli Jakości Farmio oraz niezależnego laboratorium (kontrola punktów krytycznych procesu, badania laboratoryjne).

7 Unikalny chów kurczaków –Kurczaki pochodzą z gospodarstw rolnych, gdzie całkowicie wyeliminowaliśmy stosowanie antybiotyków. –Kurczaki karmione są paszą wolną od składników modyfikowanych genetycznie. –Kurczaki pochodzą z rodzinnych ferm. Silna i rozpoznawalna marka –Farmio to najbardziej rozpoznawalna marka jaj konsumpcyjnych kojarzona z wysoką jakością. Atrakcyjna cena w stosunku do produktów konkurencyjnych. „Kurczak Babuni” – unikalny produkt, o wyjątkowych walorach, które budują przewagę konkurencyjną

8 Kurczak cały (tuszka) Filet z piersi kurczaka Ćwiartki drobiowe Uda Podudzia Skrzydła

9 Jaja świeże Jaja z wolnego wybiegu Farmio to silna i rozpoznawalna marka, oferująca pełną gamę produktów w kategorii jaj. Jaja ściółkowe

10


Pobierz ppt "Farmio SA to właściciel rodziny produktów pod marką Farmio, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wartościami funkcjonalnymi dla konsumentów:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google