Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Slajd okładki – używać jako slajdu otwierającego spotkanie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Slajd okładki – używać jako slajdu otwierającego spotkanie"— Zapis prezentacji:

1 Slajd okładki – używać jako slajdu otwierającego spotkanie
Można użyć jako slajdu wyświetlanego w przerwie prezentacji / szkoleń etc

2 O FIRMIE Farmio SA to właściciel rodziny produktów pod marką Farmio, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wartościami funkcjonalnymi dla konsumentów: bez GMO i bez antybiotyków. Oferta składa się z wysokiej jakości świeżych jaj konsumpcyjnych i świeżego mięsa drobiowego. Mięso drobiowe bez antybiotyków to jakościowo unikalna oferta na polskim rynku mięsa. Oferujemy kurczaka z hodowli, w których nie są stosowane antybiotyki w całym procesie chowu. Mięso drobiowe oraz świeże jaja pochodzą od kur karmionych paszą „wolną od GMO” oraz dodatkowo badanych na obecność antybiotyków w niezależnym, akredytowanym laboratorium. Marka Farmio to obecnie najbardziej rozpoznawalna producencka marka jaj na polskim rynku. Nasza działalność opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi gospodarstwami, które przestrzegają restrykcyjnej polityki jakość Farmio. System kontrolny Farmio wykracza poza obwiązujące standardy w branży i daje konsumentom pewność otrzymywania produktów najwyższej jakości.

3 Jedyny brand w kategorii jaj w dystrybucji ogólnopolskiej
LIDER DYSTRYBUCJI Wszystkie sieci HM i SM Cash&carry 170 sieci lokalnych Jedyny brand w kategorii jaj w dystrybucji ogólnopolskiej Discounts Convenience stores

4 ROZPOZNAWALNOŚĆ MAREK JAJ NA POLSKIM RYNKU
LIDER ŚWIADOMOŚCIOWY ROZPOZNAWALNOŚĆ MAREK JAJ NA POLSKIM RYNKU Źródła: MInd&Fieldwork Research, badanie zrealizowane metodą Capibus przez Millword Braun, 1000– os. próba losowo-kwotowa, reprezentatywna pod względem płci , wieku i miejsca zamieszkania

5 PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA
Pierwsza w Polsce wytwórnia pasz uruchomiona z inspiracji i inicjatywy Farmio przez strategicznego dostawcę Spółki, wiodącego producenta pasz dla zwierząt na świecie. Pierwszy certyfikowany system badań jaj na antybiotyki realizowany przez niezależne laboratorium. Pierwszy w Polsce certyfikat na pasze „wolne od GMO”, stosowane w hodowlach Farmio, szwajcarskiej firmy SGS. 4. Pierwsza ogólnopolska reklama TV w kategorii jaj konsumpcyjnych w Polsce.

6 FERMY JAKOŚCI Działalność Farmio opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi gospodarstwami kur niosek i brojlerów, które przestrzegają restrykcyjnej polityki jakość Farmio. Kluczowym kryterium wyboru ferm są wysokie standardy jakości produkcji. Warunkiem współpracy jest akceptacja polityki jakości Farmio i dostosowanie standardów do wymagań Farmio (wdrożenie procesów kontroli jakości opartych o metodę analizy zagrożeń i punktów krytycznych). Kolejny element to certyfikacja procesu kontroli badań antybiotyków. Umowy, podpisane z partnerami produkcyjnymi, nakładają wysokie kary za nieprzestrzeganie ustalonego procesu. Restrykcyjna kontrola produkcji przez pracowników Działu Kontroli Jakości Farmio oraz niezależnego laboratorium (kontrola punktów krytycznych procesu, badania laboratoryjne). System kontroli jakości jaj wdrożony przez Farmio to pierwszy i jedyny taki system w Polsce.

7 KURCZAK BABUNI Unikalny chów kurczaków Silna i rozpoznawalna marka
„Kurczak Babuni” – unikalny produkt, o wyjątkowych walorach, które budują przewagę konkurencyjną Unikalny chów kurczaków Kurczaki pochodzą z gospodarstw rolnych, gdzie całkowicie wyeliminowaliśmy stosowanie antybiotyków. Kurczaki karmione są paszą wolną od składników modyfikowanych genetycznie. Kurczaki pochodzą z rodzinnych ferm. Silna i rozpoznawalna marka Farmio to najbardziej rozpoznawalna marka jaj konsumpcyjnych kojarzona z wysoką jakością. Atrakcyjna cena w stosunku do produktów konkurencyjnych.

8 KURCZAK BABUNI - OFERTA
Kurczak cały (tuszka) Filet z piersi kurczaka Ćwiartki drobiowe Uda Podudzia Skrzydła

9 JAJA FARMIO - OFERTA Jaja ściółkowe Jaja świeże Jaja z wolnego wybiegu Farmio to silna i rozpoznawalna marka, oferująca pełną gamę produktów w kategorii jaj.

10 DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "Slajd okładki – używać jako slajdu otwierającego spotkanie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google