Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolenie dotyczące naboru elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów kl. III prowadzone przez administratora naboru Pawła Adamczyka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolenie dotyczące naboru elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów kl. III prowadzone przez administratora naboru Pawła Adamczyka."— Zapis prezentacji:

1 Szkolenie dotyczące naboru elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów kl. III prowadzone przez administratora naboru Pawła Adamczyka

2 Terminy Od 1.04 – r. do godz składanie dokumentów do szkół ponadgimnazjalnych w formie elektronicznej na stronie lodzkie.edu.com.pl/kandydat. Nie zmieniamy hasła!!! Od r. do godz można zmienić kolejność oddziałów i szkoły w systemie naboru. Chęć zmiany należy zgłosić wcześniej do administratora naboru.

3 Terminy cd… Do końca maja należy oddać do wychowawcy teczkę z osiągnięciami z 3 lat gimnazjum. r. do godz lista wstępna przyjętych Należy odebrać wniosek z sekretariatu Gimnazjum nr 21 w terminach: 04.07 od , 07.07 od , 08.07 od

4 Terminy cd… Od od do godz potwierdzenie woli nauki w tej szkole przez przyniesienie świadectwa, wniosku i zaświadczenia o punktach na egzaminie, zaświadczenia lekarskiego (jeżeli będzie potrzebne) i teczki z osiągnięciami.

5 Terminy cd… 08.07 o godz. 13.00 lista ostateczna przyjętych
Gdyby nie było kandydata na liście wstępnej przyjętych wolne miejsca będą publikowane na stronie kuratorium.lodz.pl od po godz i od po godz

6 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Sprawdź i uzupełnij wszystkie dane osobowe: twoje i rodziców. Telefon osobisty (trzeba wpisać numer lub „odmowa podania”) Uzupełnić województwo, powiat(łódzki miejski), gmina, jeżeli nie ma maila, telefonu należy wpisać „brak”. Uzupełnić imiona rodziców oraz nazwisko jeżeli jest inne niż kandydata. Miejsce nie może zostać puste.

7 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Języki, których kandydat chce się uczyć –kliknij zakładkę „dodaj”. Dwa języki – na pierwszym miejscu język, którego na pewno chcesz się uczyć (kontynuacja lub podstawa).

8 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Wybór 3 szkół: kolejność nie jest ważna. Należy przeczytać i zaakceptować regulamin wybranej szkoły: tutaj będą informacje o teście językowym, zaświadczeniach lekarskich, ilości punktów do oddziałów lub zasadach oceniania oraz branych pod uwagę przedmiotach.

9 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Wybór oddziałów(klas) –tutaj ważna jest kolejność!!! Oddział wybrany na pierwszym miejscu oznacza, że jest to najważniejsza preferencja – kandydat najbardziej chce dostać się do tego oddziału w danej szkole! Można wybrać wszystkie oddziały z każdej z trzech szkół.

10 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Zakładka „Drukuj zgłoszenie” w formacie PDF (można w domu, ale również w szkole). Po wydrukowaniu nie wolno zmieniać kolejności, ani danych w systemie elektronicznym! Podpisane przez kandydata i oboje rodziców należy oddać do r. do godz w sekretariacie Gimnazjum nr 21.

11 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
W wypadku gdy jeden z rodziców nie żyje, pozbawiony jest praw, pracuje za granicą należy pobrać ze strony logowania kandydata, wydrukować i wypełnić oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka. Oświadczenie należy dołączyć do wniosku i przynieść do sekretariatu. Do wniosku można również dołączyć (pobrać na stronie kandydata): oświadczenie: o wielodzietności, o niepełnosprawności, o niepełnosprawności jednego z rodziców, o niepełnosprawności obojga rodziców, o niepełnosprawności rodzeństwa kandydata,, o objęciu kandydata pieczą rodziny zastępczej. Takie oświadczenie może być ważne w przypadku identycznej liczby punktów dwóch kandydatów do tego samego oddziału po zapełnieniu wszystkich miejsc.

12 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
W wypadku zmiany kolejności oddziałów lub zmiany szkół do godz należy powtórzyć procedurę: najpierw zgłaszamy do administratora szkoły (Paweł Adamczyk) prośbę o odblokowanie systemu, zmieniamy kolejność, drukujemy, podpisane przynosimy do sekretariatu w Gimnazjum nr 21.

13 Zasady postępowania na stronie naboru lodzkie.edu.com.pl/kandydat
Życzę przemyślanych wyborów i dziękuję za uwagę Paweł Adamczyk


Pobierz ppt "Szkolenie dotyczące naboru elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów kl. III prowadzone przez administratora naboru Pawła Adamczyka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google