Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polish Forwarding Company

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polish Forwarding Company"— Zapis prezentacji:

1 Polish Forwarding Company
Your Right Choice…

2 O FIRMIE Kapitał w 100% polski
Siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast dział operacyjny w Gdyni Stworzona w oparciu o pasje ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży Bardziej niż dotychczas kompleksowa obsługa powierzonych zleceń dzięki wartościom dodanym Transport intermodalny oraz multimodalny NVOCC ( Non-Vessel Operating Common Carrier ) Członek prestiżowych, globalnych sieci spedycyjnych tj. WCA Family (Lognet), WCNA, WFN, AWS dzięki czemu realizujemy dla naszych klientów dostawy door-to-door do i z każdego miejsca na świecie.

3 USŁUGI Krajowy i międzynarodowy transport drogowy kontenerów oraz całopojazdowy. Kompleksowa obsługa celna we wszystkich portach morskich i lotniczych na świecie. Transport kolejowy. Transport morski FCL i LCL. Transport lotniczy. Logistyka kontraktowa : magazynowanie, konfekcjonowanie i usługi dodatkowe. Project Cargo.

4 SPEDYCJA MORSKA Wykorzystując doświadczenie w przewozie kontenerowym, obsłudze celnej i portowej oraz magazynowaniu. Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksową obsługę ładunków eksportowanych / importowanych drogą morską zarówno dla przesyłek FCL, LCL oraz ładunków masowych. Zapewniamy serwis „od drzwi” - „do drzwi”, potocznie zwany „door-to-door” właśnie dzięki agentom działającym w ramach sieci, których jesteśmy członkiem. W związku z tym, Państwa przesyłki są przekazywane w ręce ambitnych, kreatywnych i nastawionych na jakość usługi przy optymalnej cenie ludzi rozlokowanych na całym świecie. Realizujemy transporty przez wszystkie porty polskie i europejskie wraz z kompleksową obsługą celno-portową i dowozem zarówno drogowym jak i kolejowym.

5 SPEDYCJA DROGOWA Bazując na długoletnich relacjach z zaufanymi podwykonawcami obsługujemy ładunki skonteneryzowane w relacjiach do i z wszystkich portów polskich oraz Europy Zachodniej świadcząc przy tym kompleksowy serwis portowo-celny. Przewozimy kontenery: Standardowe 20’dv, 40’dv/hc Chłodnicze typy Reefer Ponadgabarytowe / niestandardowe Open Top, Flat Rack – organizując przy tym wszystkie niezbędne pozwolenia Realizujemy również konwencjonalny transport całopojazdowy i częściowy (doładunki) w relacjach krajowych oraz międzynarodowych, skupiając się na wymianie handlowej z Turcją, Irlandią, Anglią i Niemcami włączając w to ładunki ponadgabarytowe, które wymagają użycia specjalnych środków i pozyskania pozwoleń wraz z konwojowaniem.

6 SPEDYCJA KOLEJOWA Pracujemy w oparciu o umowy z kluczowymi operatorami kolejowymi Realizujemy całopociągowe transporty ładunków masowych oraz skonteneryzowanych W transporcie kombinowanym obsługujemy przesyłki składające się już z jednego kontenera W imieniu naszych klientów zajmujemy się pełną obsługą dokumentacyjną na stacjach początkowych i końcowych realizowanych przewozów Zasięgiem wykraczamy poza granice Polski do portów w Niemczech i Holandii.

7 SPEDYCJA LOTNICZA Realizując usługi w oparciu o wieloletnie relacje z kluczowymi na rynku liniami lotniczymi oraz agentami handlingowymi mamy przyjemność zaoferowania Państwu produkt transportu lotniczego zarówno dla przesyłek kurierskich, CARGO grupowego jak i czarterowania całych samolotów dedykowanych projektom. Analogicznie do transportu morskiego dzięki parterom działającym w ramach sieci której jesteśmy członkiem zapewniamy serwis „od drzwi” - „do drzwi”, potocznie zwany „door-to-door”. W związku z tym, Państwa przesyłki są przekazywane w ręce ambitnych, kreatywnych i nastawionych na jakość usługi przy optymalnej cenie ludzi rozlokowanych na całym świecie. Aby przyspieszyć cały proces realizacji usługi wykonujemy ją w oparciu o wszystkie porty lotnicze w kraju oraz liczące się lotniska europejskie, również z możliwością odpraw w ramach Przedstawicielstwa Fiskalnego.

8 MAGAZYNOWANIE I DYSTRYBUCJA
Do Państwa dyspozycji oddajemy magazyny mieszczące się w Gdańsku, Warszawie i Toruniu o łącznej powierzchni wynoszącej m2. W naszej ofercie posiadamy: Magazyny klasy A, Cross-docking, składowanie krótko i długoterminowe, Komisjonowanie, prowadzenie statystyk, Formowanie i rozformowywanie kontenerów w eksporcie i imporcie, Dystrybucja krajowa i międzynarodowa (przesyłki drobnicowe, częściowe i FTL), Regały wysokiego składowania, Całodobowy monitoring, wszelkie usługi dodatkowe według potrzeb.

9 OBSŁUGA CELNA I UBEZPIECZENIA
Oferujemy pełną obsługę celną obrotu towarowego z zagranicy czyli: Objęcie towaru procedurą dopuszczenia do obrotu, wywozu, tranzytu, procedurą celną towarów w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, Wszystkie procedury gospodarcze ( procedura składu celnego, przetwarzanie pod kontrolą celną , uszlachetnienie bierne , uszlachetnienie czynne ,odprawa czasowa ) Odprawy przesiedlenia mienia, Reprezentacja przed urzędem celnym, legalizacja dokumentów handlowych, Pozyskiwanie świadectw wydawanych przez polskie GSSE, Pozyskiwanie licencji na przywóz towarów z Ministerstwa Gospodarki Sporządzanie deklaracji INTRASTAT, Wypełnianie świadectw pochodzenia , EUR.1,  A.TR, dokumentów INF T5 oraz wniosków WPR1, Przedstawicielstwo Fiskalne we wszystkich krajach UE, Ubezpieczamy ładunki na życzenie w ramach sprawdzonej polisy CARGO według I.C.C. (A) dostępne na życzenie.

10 Polish Forwarding Company
Dziękujemy za Poświęcony Czas… Zapraszamy do współpracy…


Pobierz ppt "Polish Forwarding Company"

Podobne prezentacje


Reklamy Google