Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polish Forwarding Company Your Right Choice …. O FIRMIE o Kapitał w 100% polski o Siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast dział operacyjny w Gdyni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polish Forwarding Company Your Right Choice …. O FIRMIE o Kapitał w 100% polski o Siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast dział operacyjny w Gdyni."— Zapis prezentacji:

1 Polish Forwarding Company Your Right Choice …

2 O FIRMIE o Kapitał w 100% polski o Siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast dział operacyjny w Gdyni o Stworzona w oparciu o pasje ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży o Bardziej niż dotychczas kompleksowa obsługa powierzonych zleceń dzięki wartościom dodanym o Transport intermodalny oraz multimodalny o NVOCC ( Non-Vessel Operating Common Carrier ) o Członek prestiżowych, globalnych sieci spedycyjnych tj. WCA Family (Lognet), WCNA, WFN, AWS dzięki czemu realizujemy dla naszych klientów dostawy door-to-door do i z każdego miejsca na świecie.

3 USŁUGI o Krajowy i międzynarodowy transport drogowy kontenerów oraz całopojazdowy. o Kompleksowa obsługa celna we wszystkich portach morskich i lotniczych na świecie. o Transport kolejowy. o Transport morski FCL i LCL. o Transport lotniczy. o Logistyka kontraktowa : magazynowanie, konfekcjonowanie i usługi dodatkowe. o Project Cargo.

4 SPEDYCJA MORSKA o Wykorzystując doświadczenie w przewozie kontenerowym, obsłudze celnej i portowej oraz magazynowaniu. Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksową obsługę ładunków eksportowanych / importowanych drogą morską zarówno dla przesyłek FCL, LCL oraz ładunków masowych. o Zapewniamy serwis „od drzwi” - „do drzwi”, potocznie zwany „door-to-door” właśnie dzięki agentom działającym w ramach sieci, których jesteśmy członkiem. W związku z tym, Państwa przesyłki są przekazywane w ręce ambitnych, kreatywnych i nastawionych na jakość usługi przy optymalnej cenie ludzi rozlokowanych na całym świecie. o Realizujemy transporty przez wszystkie porty polskie i europejskie wraz z kompleksową obsługą celno-portową i dowozem zarówno drogowym jak i kolejowym.

5 SPEDYCJA DROGOWA o Bazując na długoletnich relacjach z zaufanymi podwykonawcami obsługujemy ładunki skonteneryzowane w relacjiach do i z wszystkich portów polskich oraz Europy Zachodniej świadcząc przy tym kompleksowy serwis portowo-celny. Przewozimy kontenery: Standardowe 20’dv, 40’dv/hc Chłodnicze typy Reefer Ponadgabarytowe / niestandardowe Open Top, Flat Rack – organizując przy tym wszystkie niezbędne pozwolenia o Realizujemy również konwencjonalny transport całopojazdowy i częściowy (doładunki) w relacjach krajowych oraz międzynarodowych, skupiając się na wymianie handlowej z Turcją, Irlandią, Anglią i Niemcami włączając w to ładunki ponadgabarytowe, które wymagają użycia specjalnych środków i pozyskania pozwoleń wraz z konwojowaniem.

6 SPEDYCJA KOLEJOWA o Pracujemy w oparciu o umowy z kluczowymi operatorami kolejowymi o Realizujemy całopociągowe transporty ładunków masowych oraz skonteneryzowanych o W transporcie kombinowanym obsługujemy przesyłki składające się już z jednego kontenera o W imieniu naszych klientów zajmujemy się pełną obsługą dokumentacyjną na stacjach początkowych i końcowych realizowanych przewozów o Zasięgiem wykraczamy poza granice Polski do portów w Niemczech i Holandii.

7 SPEDYCJA LOTNICZA o Realizując usługi w oparciu o wieloletnie relacje z kluczowymi na rynku liniami lotniczymi oraz agentami handlingowymi mamy przyjemność zaoferowania Państwu produkt transportu lotniczego zarówno dla przesyłek kurierskich, CARGO grupowego jak i czarterowania całych samolotów dedykowanych projektom. o Analogicznie do transportu morskiego dzięki parterom działającym w ramach sieci której jesteśmy członkiem zapewniamy serwis „od drzwi” - „do drzwi”, potocznie zwany „door-to-door”. W związku z tym, Państwa przesyłki są przekazywane w ręce ambitnych, kreatywnych i nastawionych na jakość usługi przy optymalnej cenie ludzi rozlokowanych na całym świecie. o Aby przyspieszyć cały proces realizacji usługi wykonujemy ją w oparciu o wszystkie porty lotnicze w kraju oraz liczące się lotniska europejskie, również z możliwością odpraw w ramach Przedstawicielstwa Fiskalnego.

8 MAGAZYNOWANIE I DYSTRYBUCJA Do Państwa dyspozycji oddajemy magazyny mieszczące się w Gdańsku, Warszawie i Toruniu o łącznej powierzchni wynoszącej 25 000m2. W naszej ofercie posiadamy: o Magazyny klasy A, o Cross-docking, składowanie krótko i długoterminowe, o Komisjonowanie, prowadzenie statystyk, o Formowanie i rozformowywanie kontenerów w eksporcie i imporcie, o Dystrybucja krajowa i międzynarodowa (przesyłki drobnicowe, częściowe i FTL), o Regały wysokiego składowania, o Całodobowy monitoring, wszelkie usługi dodatkowe według potrzeb.

9 OBSŁUGA CELNA I UBEZPIECZENIA Oferujemy pełną obsługę celną obrotu towarowego z zagranicy czyli: o Objęcie towaru procedurą dopuszczenia do obrotu, wywozu, tranzytu, procedurą celną towarów w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, o Wszystkie procedury gospodarcze ( procedura składu celnego, przetwarzanie pod kontrolą celną, uszlachetnienie bierne, uszlachetnienie czynne,odprawa czasowa ) o Odprawy przesiedlenia mienia, o Reprezentacja przed urzędem celnym, legalizacja dokumentów handlowych, o Pozyskiwanie świadectw wydawanych przez polskie GSSE, o Pozyskiwanie licencji na przywóz towarów z Ministerstwa Gospodarki o Sporządzanie deklaracji INTRASTAT, o Wypełnianie świadectw pochodzenia, EUR.1, A.TR, dokumentów INF T5 oraz wniosków WPR1, o Przedstawicielstwo Fiskalne we wszystkich krajach UE, o Ubezpieczamy ładunki na życzenie w ramach sprawdzonej polisy CARGO według I.C.C. (A) dostępne na życzenie.

10 Polish Forwarding Company Dziękujemy za Poświęcony Czas… Zapraszamy do współpracy…


Pobierz ppt "Polish Forwarding Company Your Right Choice …. O FIRMIE o Kapitał w 100% polski o Siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast dział operacyjny w Gdyni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google