Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BUDYNEK SZKOŁY Szkoła w tym budynku zostałą otwarta w 2003 roku. Budynek zaaranżowo w taki sposób, aby był atrakcyjny, bezpieczny i wygodny dla wszystkich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BUDYNEK SZKOŁY Szkoła w tym budynku zostałą otwarta w 2003 roku. Budynek zaaranżowo w taki sposób, aby był atrakcyjny, bezpieczny i wygodny dla wszystkich."— Zapis prezentacji:

1

2

3 BUDYNEK SZKOŁY Szkoła w tym budynku zostałą otwarta w 2003 roku. Budynek zaaranżowo w taki sposób, aby był atrakcyjny, bezpieczny i wygodny dla wszystkich użytkowników szkoły. Klasy są dobrze wyposażone, między innymi w komputery, tablice interaktywne oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Posiadamy własną bibliotekę, salę gimnastyczną, a także plac zabaw, który jest wyposażony w różnorodne sprzęty.

4 PROGRAM NAUCZANIA Program nauczania w naszej szkole obejmuje następujące zagadnienia: EDUKACJĘ RELIGIJNĄ SZTUKĘ MUZYKĘ WYCHOWANIE FIZYCZNE OSOBISTĄ, SPOŁECZNĄ I ZDROWĄ EDUKACJĘ RÓWNE SZANSE SZCZEGÓLNE POTRZEBY EDUKACYJNE

5 GODZINY LEKCYJNE ORAZ OBECNOŚĆ W klasach młodszych, obejmujących dzieci w wieku 5 – 7 lat, uczniowie spędzają tygodniowo 22 godziny i 20 minut na lekcjach, wyłączając sprawdzanie listy obecności i przerwy, W klasach starszych, obejmujących dzieci w wieku 8 – 11 lat, uczniowie spędzają 23 godziny i 30 minut na lekcjach. Każdy rodzic jest zobowiązany do poinformowania szkoły o nieobecności dziecka w szkole tak szybko, jak to możliwe. Dziecko ma obowiązek stawiać się w szkole o 8.50. Opuszczanie szkoły bez poważnego powodu nie jest dozwolone.

6 POLSKI KLUB Zajęcia dla polskich dzieci w Ridgefield Primary School odbywają się od 2011 roku. Podczas tych zajęć dzieci bawią się, poznają elementy historii i kultury polskiej. Co roku organizowany jest POLSKI DZIEŃ MATKI. Dzieci przygotowują dla swoich mam krótki występ artystyczny oraz własnoręcznie wykonany prezent. Mamy są zapraszane do szkoły na drobny poczęstunek, a zwięczeniem popołudnia jest wspólna zabawa rodziców, dzieci oraz grona pedagogicznego. W czerwcu organizowany jest letni festyn, na którym polskie mamy sprzedają własnoręcznie przygotowane tradycyjne polskie potrawy. Dzieci, prezentujc się w biało-czerwonych barwach, szerzą polską kulturę poprzez występ artystyczny oraz zabawę, do której włączają się rodzice.

7 POLSKI DZIEŃ MATKI 2011

8

9 POLSKI DZIEŃ MATKI 2012

10

11 FESTYN LETNI 2011

12 FESTYN LETNI 2012

13


Pobierz ppt "BUDYNEK SZKOŁY Szkoła w tym budynku zostałą otwarta w 2003 roku. Budynek zaaranżowo w taki sposób, aby był atrakcyjny, bezpieczny i wygodny dla wszystkich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google