Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Motywy działania  Program PEJ w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie  Organizacja I Konkursu Powiatowego  Realizacja programu PEJ w roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Motywy działania  Program PEJ w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie  Organizacja I Konkursu Powiatowego  Realizacja programu PEJ w roku."— Zapis prezentacji:

1

2  Motywy działania  Program PEJ w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie  Organizacja I Konkursu Powiatowego  Realizacja programu PEJ w roku szkolnym 2014/2015  Ograniczenia związane z realizacją projektu

3  Niechęć w stosunku do energii jądrowej  Dbałość o środowisko  Dzielenie się wiedzą  Przygotowanie młodej kadry

4  Współpraca z Centrum Badań Jądrowych w Świerku  Udział młodzieży w seminariach i wykładach Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego AJD w Częstochowie oraz Matematyczno-Przyrodniczego AJD w Częstochowie oraz Politechniki Częstochowskiej Politechniki Częstochowskiej  Doskonalenie nauczycieli  Opracowanie projektu edukacyjnego „Energetyka jądrowa przyszłością narodu”

5  Organizacja II Konkursu Powiatowego  Samokształcenie  Organizacja wycieczki, udział w wykładach  Przygotowanie elementarza dla nauczycieli „ ABC energetyki jądrowej ”

6  Bariery finansowe utrudniające realizację II Konkursu Powiatowego  Ograniczone zasoby związane z niedostępnością sal wykładowych oraz brakiem sprzętu  Brak wsparcia ze strony środowiska lokalnego

7 Dorota Stelmach Katarzyna Tazbir I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie liceum.slowackiego@gmail.com katarzyna.tazbir@slowacki.net dorota.stelmach@slowacki.net


Pobierz ppt " Motywy działania  Program PEJ w I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie  Organizacja I Konkursu Powiatowego  Realizacja programu PEJ w roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google