Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Meine Presentacion. Kilka słów o tym co się u nas dzieje ;-) Jestem Uczniem 3 gim w Gliwicach, chodzę do II klasy, i mam na imię Patryk. Nasze Lekcje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Meine Presentacion. Kilka słów o tym co się u nas dzieje ;-) Jestem Uczniem 3 gim w Gliwicach, chodzę do II klasy, i mam na imię Patryk. Nasze Lekcje."— Zapis prezentacji:

1 Meine Presentacion

2 Kilka słów o tym co się u nas dzieje ;-) Jestem Uczniem 3 gim w Gliwicach, chodzę do II klasy, i mam na imię Patryk. Nasze Lekcje są inne niż w przeciętnych szkołach.Uczymy się wieloma metodami, korzystając z wielu pomocy naukowych. Jednak wciąż brakuje szkolnych aparatów którymi można udokumentować nasze działania,komputerów na których można by zrobić film o tym jak się uczymy, i startować potem w różnych konkursach. Dlatego większość korzysta z prywatnego sprzętu. Jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu.

3

4 Was machen wir auf den Deutchen Unterricht Wir machen Plakaten Wir Arbaiten in gruppen Wir machen Deutche karte

5 Deutsch Musik : –Cro, SpongeBozz Musik: Jaguar, Tiesto, Showtek Sport: Radsport Fußball Autos: Catercham Pontiac

6


Pobierz ppt "Meine Presentacion. Kilka słów o tym co się u nas dzieje ;-) Jestem Uczniem 3 gim w Gliwicach, chodzę do II klasy, i mam na imię Patryk. Nasze Lekcje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google