Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.sokpol.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.sokpol.pl."— Zapis prezentacji:

1

2 KIM JESTEŚMY? SOKPOL jest firmą produkującą soki, nektary, napoje i wody mineralne. Jesteśmy jednym z czterech największych producentów w swojej branży w Polsce. Firma Sokpol jest firmą rodzinną z 20 - letnią tradycją, od początku istnienia z siedzibą w Myszkowie. Założycielami i właścicielami firmy jest rodzina Państwa Sobczyków.

3 FIRMA SOKPOL DZIŚ Firma Sokpol zajmuje powierzchnię 10 ha, w tym ponad 4 ha stanowią biura, hale produkcyjne i magazyny. Produkujemy około 300 mln opakowań rocznie. Zatrudniamy 280 pracowników – co oznacza, że jesteśmy jednym z największych pracodawców prywatnych w powiecie.

4 CO PRODUKUJEMY Mamy możliwość produkcji różnych opakowań: karton, PET, szkło w różnych formatach.

5 KOGO POSZUKUJEMY Mechatronik - łączy w sobie zagadnienia mechaniki, elektroniki i informatyki. Przygotowuje elementy, wskaźniki, podzespoły i zespoły do montażu, nastawia ich parametry i nadzoruje ich montaż oraz demontaż. Odpowiada również za modernizację układów mechanicznych poprzez dodawanie do nich układów elektronicznych w celu polepszenia wydajności i bezpieczeństwa. Elektryk - wykonuje prace montażowe i eksploatacyjne w układach automatyki, zabezpieczeń, sygnalizacji i pomiarów. Eksploatuje urządzenia ochrony Odgromowej i środki ochrony przeciwprzepięciowej w obiektach. Automatyk - nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. A także modernizacja urządzeń poprzez automatyzację procesów technologicznych i przemysłowych. Elektronik- uczestniczy w eksploatacji, naprawach i utrzymywaniu w ruchu aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz systemów zasilania energią elektryczną. Zajmuje się również pracami i badaniami o charakterze elektrotechnicznym.

6 JAK WYGLĄDA PRACA W SOKPOL

7 JAKIE ARGUMENTY PRZEMAWIAJĄ ZA SZKOŁAMI ZAWODOWYMI
ZDOBYCIE ZAWODU SZKOŁY TE ŁĄCZĄ ZDOBYWANIE WIEDZY TEORETYCZNEJ Z NAUKĄ PRAKTYCZNĄ ZAWODU MOŻLIWOŚĆ OTWORZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI PO UKOŃCZENIU SZKOŁY MOŻLIWOŚĆ KONTYNUACJI NAUKI W TECHNIKUM I NA UCZELNI WYŻSZEJ ZDOBYCIE ZAWODU NA KTÓRY JEST ZAPOTRZEBOWANIE NA RYNKU PRACY ŁATWIEJSZA MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA PIERWSZEJ PRACY

8 CO OFERUJEMY SWOIM PRACOWNIKOM
STABILNĄ PRACĘ – OBECNIE DLA 280 OSÓB PRACA ZAWSZE NA UMOWĘ O PRACĘ STABILNOŚĆ PŁACE ZAWSZE NA CZAS ŚREDNIA PŁACA – w III kwartale 2013r. w Polsce wyniosła 3 651zł brutto, w naszej firmie – 3 815zł brutto. PAKIETY SOCJALNE: wczasy pod gruszą pożyczki bony świąteczne, paczki mikołajkowe deputaty wyprawki szkolne kolonie, obozy, zimowiska dla dzieci wycieczki firmowe, bilety wstępu na spektakle, kino i wiele innych.

9 WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ – DODATKOWE PROPOZYCJE
System praktyk kierunkowych dla uczniów 2-go i 3-go roku szkoły zawodowej we współpracy ze Szkołą Zawodową nr 1 w Myszkowie. Stypendia dla wybranych, najlepszych uczniów. Po zakończeniu praktyk umowa na trzymiesięczny okres próbny. Po tym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

10 Dziękujemy za uwagę! SOKPOL SP. Z O.O. ul. Kościuszki 8 42-300 Myszków
Tel ; fax


Pobierz ppt "Www.sokpol.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google