Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jedzenie noczne w Krakowie. Miejsca Duża ilość jest wokoło Rynku Głównego, zwłaszcza przy ulicach Szpitalnej i Floriańskiej W centralnej cześci miasta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jedzenie noczne w Krakowie. Miejsca Duża ilość jest wokoło Rynku Głównego, zwłaszcza przy ulicach Szpitalnej i Floriańskiej W centralnej cześci miasta."— Zapis prezentacji:

1 Jedzenie noczne w Krakowie

2 Miejsca Duża ilość jest wokoło Rynku Głównego, zwłaszcza przy ulicach Szpitalnej i Floriańskiej W centralnej cześci miasta znajduje się kilka barów tak zwanych “szybkiej obsługi”, które dostarczają imprezowiczów do wczesnego rana Wśród nocnych celów są popularne międzynarodowe restauracje. McDonald’s, KFC, Subway. Zapiekanki, kebaby i pierogi możesz znaleźć zawsze, wszędzie! Po długej nocy w klubie czy w restauracji, Polacy i goście miasta Krakowa śpieszą się do słynnego baru “U Szwagra” na ulicy Juliusza Lea po polski fast food!

3 Co myślimy, jakie jedzenie jest najlepsze w Krakowie??

4

5 Menu

6 Co myślą Polacy o jedzeniu nocznym? “Szczerze mówiąc lubię jeść amerykańskie jedzenie (np. McDonald’s), kiedyś upijam się, co często ma miejsce. Dania, które mają dużo tłuszczu i soli, są najlepszymi rzeczami do jedzenia, szczególnie kiedyś jesteś niewiarygodnie pijany” - Konrad, 25, bezrobotny “Jestem weganinem, więc nie mogę jeść jedzenia” - Stanisław Nowak (alias “Ghandi”, członek Polskiego branżu Towarzystwa Świadomości Kryszny) “Wolę zapiekanki, dlatego że normalne kanapki po prostu nie są wystarcząjące dla mnie” - Kuba, 11

7 Czy ta restauracja nam się podoba?


Pobierz ppt "Jedzenie noczne w Krakowie. Miejsca Duża ilość jest wokoło Rynku Głównego, zwłaszcza przy ulicach Szpitalnej i Floriańskiej W centralnej cześci miasta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google