Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witaj! Mam na imię Rudolf. Dziś będę twoim przewodnikiem po tym poradniku, który nazywa się … Poradnik ten, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy różnych sposobów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witaj! Mam na imię Rudolf. Dziś będę twoim przewodnikiem po tym poradniku, który nazywa się … Poradnik ten, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy różnych sposobów."— Zapis prezentacji:

1 Witaj! Mam na imię Rudolf. Dziś będę twoim przewodnikiem po tym poradniku, który nazywa się … Poradnik ten, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy różnych sposobów pozbycia się niechcianych prezentów. Oto pięć z nich:

2 To jest Klementynka. Ona uwielbia śpiewać i tańczyć. Pod choinkę bardzo chciała dostać nową, różową sukienkę na zbliżający się występ. Niestety Mikołaj się pomylił i dał jej samochodzik. Ona jednak wiedziała co zrobić. Na początek trzy razy zahukała jak sowa. Hu, hu huuu! Potem podrzuciła zabawkę wysoko, wypowiadając trzy razy słowo: val… Val, val, val! W ten oto sposób Klementynka zamieniła swój samochodzik w różową sukienkę do tańca.

3 A oto i Sandra. Bardzo lubi rysować. Chciała dostać nowe kredki. Niestety dostała tylko zegarek. Lecz ona, podobnie jak Klementyna, umiała sobie poradzić Na początek Sandra rozpłakała się, a jej trzy krople opadły na zegarek. Potem dziewczynka wypowiedziała magiczne słowa: Abra kadabra, hokus pokus puf! W taki oto sposób Sandra mogła rysować swoim wymarzonym prezentem.

4 To jest Marek. Od bardzo dawna chciał dostać psa. Jednak Mikołaj dał mu kota. Jenak Marek zrobił to, co trzeba. Najpierw wrzucił kota do jeziora z okrzykiem. Aaaaaa aaaaaa! !! Następnie zawołał go po imieniu. Fifek choć do pana! W taki oto sposób Marek wreszcie spełnił swoje odwieczne marzenie o posiadaniu psa.

5 To jest Właduś. Bardzo chciał dostać nową deskorolkę. Jednakże dostał - tak samo jak Klementynka – samochodzik. Walduś już dawno obmyślił plan działania i teraz wprowadza go w życie. Na początek chłopiec wskoczył na samochodzik. Potem mocno pomyślał sobie co miałoby być na miejscu samochodziku.

6 To jest Marian. Zobaczmy co ma do powiedzenia. Od dawna marzyłem o nowej białej koszulce. Jednakże dostałem czarną. Próbowałem wszystkich powyżej wypisanych metod, ale żadna nie działała. Dlatego wszedłem po prosu na stronę www.wymianyprezentow.co m.pl i wymieniłem się

7 KONIEC Dziękuję za uwagę. Źródła grafik: http://gify.joe.pl/animowane/postacie/anime/spiewajaca-dziewczyna/ http://djtim1.republika.pl/imie.htm http://gify.joe.pl/animowane/sporty/jazda-na-rolkach/chlopak-na-deskorolce-w-zielonej-czapce/ http://www.szkolapolska-la.org/Zapisy.html http://gminazlota.tbu.pl/wiadomosci/news.php?id=2332 http://www.dadum.pl/wyscigowka-pomaranczowa-drewniana-vilac.html http://lola1563.blox.pl/2010/08/Darmowa-rozowa-sukienka.html www.tapeciarnia.plhttp://gify.joe.pl/animowane/postacie/anime/spiewajaca-dziewczyna/ http://djtim1.republika.pl/imie.htm http://gify.joe.pl/animowane/sporty/jazda-na-rolkach/chlopak-na-deskorolce-w-zielonej-czapce/ http://www.szkolapolska-la.org/Zapisy.html http://gminazlota.tbu.pl/wiadomosci/news.php?id=2332 http://www.dadum.pl/wyscigowka-pomaranczowa-drewniana-vilac.html http://lola1563.blox.pl/2010/08/Darmowa-rozowa-sukienka.html www.tapeciarnia.pl Maria Sikorska


Pobierz ppt "Witaj! Mam na imię Rudolf. Dziś będę twoim przewodnikiem po tym poradniku, który nazywa się … Poradnik ten, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy różnych sposobów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google