Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chemia między nami. Chemia, matematyka i fizyka nie kłamią Mcintosh ® łączy pasję designu z ultranowoczesną technologią, gwarantującą jakość. Prace przy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chemia między nami. Chemia, matematyka i fizyka nie kłamią Mcintosh ® łączy pasję designu z ultranowoczesną technologią, gwarantującą jakość. Prace przy."— Zapis prezentacji:

1 chemia między nami

2 Chemia, matematyka i fizyka nie kłamią Mcintosh ® łączy pasję designu z ultranowoczesną technologią, gwarantującą jakość. Prace przy recepturach, opakowaniach i doborze partnerów trwają nieprzerwanie od 2010 roku. Czas ten pokazał, że nie ma cudów. Chemię skierowaną na czyszczenie definiuje prosta matematyka substancji aktywnych w ich najskuteczniejszym stężeniu. Okazało się zatem, że nie istnieje żaden tani, dobry środek. Dlatego nie koncentrujemy się na posiadaniu fabryk, ale dobrego know-how, które zapewnia udział wyłącznie najlepszych fachowców. Są tutaj z nami naukowcy, technolodzy i wizjonerzy, dbający o rozwój projektu od komponentów, przez opakowania, aż po dystrybucję. Szef projektu Mcintosh ®

3 Dlatego możemy pokazać Ci wszystko Kod genetyczny Mcintosh ® - DNA marki, przygotowanej w każdym szczególe skąd wyczujesz na pewno idealny spokój … bezpieczne i pewne zamknięcie precyzyjny i wytrzymały mechanizm dozowania absolutnie wyjątkowa marka z najlepszym przekazem w branży minimalistyczna symbolika gdzie mniej znaczy więcej najprostszy opis definiujący przeznaczenie produktu wyjątkowo wytrzymały materiał PET nieskazitelna klarowność podkreślona delikatnym kolorem

4 A nawet więcej … Pilotażowa seria, stale wzbogacana o nowe indeksy. Docelowo aktywność w segmencie chemii gospodarczej i budowlanej, w następstwie połączenia jakości, estetyki i dostępności. Oto cel, nad którym pracujemy 24h / dobę.

5 Więcej na każdej płaszczyźnie biznesu Systematyczne wsparcie sprzedaży 1.Profesjonalny merchandising (własna agencja, bez żadnej niefachowej kadry z zewnątrz). 2.Media społecznościowe sterowane systemem FREQSEM (celna komunikacja marketingowa). 3.Nowoczesny program lojalnościowy B2B i B2C. 4.Wydawnictwa poświęcone jakości, dobremu stylowi oraz wzornictwu. A ponadto zero marnowania pieniędzy na 1.Chore od reklam massmedia. 2.Idiotyczne promocje cenowe „kup za darmo”. 3.Nudne eventy na które nikt nie przychodzi. 4.Śmietnikowe gadgety. Ekonomika przede wszystkim 1.Marża na poziomie 40% (max rabat + narzut). 2.Opłacalność w każdym ogniwie rynkowym (producent, dystrybutor, promotor i klient). 3.Uczciwe zasady „coś za coś”.

6 Za cenę jednego masz +zmieścisz w kieszeni cały sezon … hit & innowacja 2014 nieskazitelna klarowność (przezroczystość woreczka) z delikatnym kolorem tabletki

7

8 Ustalmy, że ………………………………………………………………………........................................................................................... W dogodnych warunkach handlowych

9 Solidny biznes z wartościową marką Dobra chemia między ludźmi sprawia, że produkty pachną sukcesem. Wyobraź go sobie już teraz … brand manager adam.jurasz@dynamic.pl +48 504 207 229 www.mcintosh.pl dystrybucja do sieci Arkadia Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Chemia między nami. Chemia, matematyka i fizyka nie kłamią Mcintosh ® łączy pasję designu z ultranowoczesną technologią, gwarantującą jakość. Prace przy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google