Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bronie W Orcs Must Die!. Kusza Podstawowa broń na każdym etapie. Może strzelać niczym karabin maszynowy, co wpływa jednak na znaczne pogorszenie celności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bronie W Orcs Must Die!. Kusza Podstawowa broń na każdym etapie. Może strzelać niczym karabin maszynowy, co wpływa jednak na znaczne pogorszenie celności."— Zapis prezentacji:

1 Bronie W Orcs Must Die!

2 Kusza Podstawowa broń na każdym etapie. Może strzelać niczym karabin maszynowy, co wpływa jednak na znaczne pogorszenie celności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przybliżyć sobie cel wciskając środkowy przycisk myszy. Zadaje dość małe obrażenia, ale strzelając z bliska w grupę orków możemy nieźle przetrzebić ich szeregi. Po zamrożeniu ogrów albo łownych gnolli dobrze sprawdza się w ostrzeliwaniu ich głów. W trybie alternatywnym (prawy przycisk myszy) ogłusza na chwilę kilku trafionych przeciwników.

3 Miecz Broń przeznaczona do walki wręcz. Zadaje spore obrażenia, ale warto jej używać przede wszystkim do pojedynków z większymi wrogami, głównie łownymi gnollami i zamrożonymi ogrami.

4 Pas wiatru Przydatne narzędzie, jeśli chcemy odepchnąć do tyłu nawet sporą grupę wrogów, albo jeszcze lepiej zrzucić ich do jakiegoś basenu z kwasem lub lawą.

5 Naramiennik ognia Umożliwia strzelanie kulami ognia, które są zdolne podpalać całe grupy wrogów. W trybie alternatywnym tworzy ścianę ognia. Narzędzie przydatne zwłaszcza do walki z lodowymi ogrami.

6 Lodowy amulet Przydatna broń zdolna zamrażać i ranić spore grupy wrogów. Chodzi tutaj zarówno o zwykłe orki, jak i o ogry, co daje nam czas na zadanie im poważnych obrażeń bez narażania się na potężne ciosy. W trybie alternatywnym nie zadaje obrażeń, ale zamraża większy obszar.

7 Pierścień pioruna Najpotężniejsza z broni. Pioruny są w stanie zabić kilku trafionych wrogów. W trybie alternatywnym tworzy burzę z piorunami, która zadaje poważne obrażenia wszystkim, którzy zostaną porażeni.


Pobierz ppt "Bronie W Orcs Must Die!. Kusza Podstawowa broń na każdym etapie. Może strzelać niczym karabin maszynowy, co wpływa jednak na znaczne pogorszenie celności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google