Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AS PIASECZNO Praca domowa z TIB R.A. 2006/7.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AS PIASECZNO Praca domowa z TIB R.A. 2006/7."— Zapis prezentacji:

1 AS PIASECZNO Praca domowa z TIB R.A. 2006/7

2 Spis treści: O firmie AS PPH. Polityka jakości firmy.
Układanie korytek. Rodzaje mocowań. Studzienki. Elementy odwodnienia liniowego. Przykłady wykorzystania. Animacja grafiki wektorowej. Strona tytułowa. Strona www.

3 Firma AS PPH jest polskim producentem odwodnień
liniowych zrzeszonym w Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji z siedzibą w Warszawie. Zastosowanie odwodnienia liniowego: odwadnianie nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, placów itp. ochrona gruntów i wód gruntowych przed zanieczyszczeniem. Spełniane wymagania norm: DIN 19580 PN-EN124:2000 Atest Higieniczny PZH nr B-1273/96 Aprobata Techniczna wydana przez IBDIM w Warszawie nr AT/

4 Główne cele firmy AS PPH:
dostarczanie na rynek wyrobów spełniających wymagania i oczekiwania Klientów, osiągnięcie jak najlepszej pozycji na rynku krajowym, POLITYKA JAKOŚCI realizowana jest poprzez : rozszerzanie oferty asortymentu wyrobów i towarów w celu jak najpełniejszego zaspokojenia oczekiwań Klientów, sprawniejszą i skuteczniejszą realizację zamówień (fachowe doradztwo techniczne, kompletacja dostaw, pełna obsługa logistyczna), działania na rzecz poprawy wizerunku firmy, doskonalenie objętych systemem zarządzania jakością procesów realizowanych w firmie, systematyczną poprawę warunków i podnoszenie technicznego wyposażenia stanowisk pracy.

5 Proces układanie korytek na betonie półsuchym.
Uzyskanie szczelnego połączenia poprzez nałożenie zaprawy klejowej na damski felc. Dociśnięcie drugiego korytka. Zebranie nadmiaru zaprawy. Obetonowanie boków korytek wg rysunków.   Betonu półsuchy (klasy wyższej niż podłoże i nawierzchnia) umożliwia dokładne i łatwe wypoziomowanie.   Korytka można ciąć - najlepiej w miejscu połączenia kratek.

6 Rodzaje mocowań Zatrzaskowe - stosowane w korytach AS-K100 w rusztach stalowych, ocynkowanych w klasie obciążeń A-15kN i A-30kN Na śruby umiejscowione w środku kratki - trzy śruby na 1 mb. Zastosowanie: korytka o szerokości wewnętrznej 100 mm w kl. A-30, B-125, C-250 oraz w korytkach o szerokości wewnętrznej 150 w kl. A-30. Na śruby umiejscowione w okuciach (ramkach) ścianek korytek, (sześć śrub na 1 mb). Zastosowanie: pozostałe korytka w kl. D-400, E-600 oraz AS-200 w kl. C-250 kN.

7 ODPROWADZENIE WODY Z CIĄGÓW ODWODNIEŃ LINIOWYCH AS
Przy pomocy studzienek odpływowych lub odpływowo-osadnikowych Studzienka w systemie AS składa się z: elementu górnego z prostokatnym otworem w dnie elementów pośrednich - przelotowych A elementu B z dnem Studzienka odpływowa w zależności od głębokości przykanalika może składać się z: elementu górnego (z rusztem), i tylko z el. B z otworem lub króćcem odpływowym - bocznym lub czołowym elementu górnego, elementu pośredniego A i elementu dennego B - z otworem elementu górnego, 2, 3 elementów pośrednich A , el. dennego B z otworem Studzienki odpływowo-osadnikowe składają się z: elementu górnego, elementów pośrednich A (jeden z nich z odpływem) i elementu dennego B - bez odpływu, służącego jako osadnik.

8

9

10 Animacja grafiki wektorowej.


Pobierz ppt "AS PIASECZNO Praca domowa z TIB R.A. 2006/7."

Podobne prezentacje


Reklamy Google