Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obsługa modułu integracyjnego z allegro.pl

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obsługa modułu integracyjnego z allegro.pl"— Zapis prezentacji:

1 Obsługa modułu integracyjnego z allegro.pl
Ten szablon może być używany jako plik startowy do prezentowania materiałów szkoleniowych w ustawieniu grupy. Sekcje Kliknij prawym przyciskiem myszy slajd, aby dodać sekcje. Sekcje ułatwiają organizowanie slajdów i usprawniają współpracę nad dokumentem. Notatki Użyj sekcji Notatki do wstawiania notatek lub dodatkowych informacji dla odbiorców. Podczas przedstawiania prezentacji notatki są widoczne w widoku prezentacji. Pamiętaj o odpowiednim rozmiarze czcionki (w celu ułatwienia dostępu, widoczności, nagrywania i pracy online). Odpowiednio dobrane kolory Zwróć szczególną uwagę na wykresy, schematy i pola tekstowe. Uwzględnij to, że uczestnicy mogą drukować w trybie czarno-białym lub w skali odcieni szarości. Wykonaj wydruki testowe, aby sprawdzić, czy wszystko jest widoczne po wydrukowaniu w trybie czarno-białym i w skali odcieni szarości. Elementy graficzne, tabele i wykresy Staraj się zachować prostotę — używaj spójnych stylów i kolorów, które nie odwracają uwagi od zawartości. Oznacz etykietą każdy wykres i tabelę.

2 1. Kliknij „Obsługa allegro”.
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. Aby móc skorzystać z narzędzia obsługi allegro.pl należy bezpłatnie zarejestrować konto na naszej platformie a następnie zalogować się do panelu wysyłkowego app.wysylamtaniej.pl. 1. Kliknij „Obsługa allegro”.

3 4. Określ dzień i godziny odbioru paczek przez kuriera.
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. 2. Uzupełnij swoje dane konta allegro.pl i zatwierdź przyciskiem „ZAPISZ”. 3. Określ opłatę jaką pobierasz od klienta za paczkę pobraniową i zatwierdź przyciskiem „ZAPISZ”. 4. Określ dzień i godziny odbioru paczek przez kuriera. 5. Ustaw zasady filtrowania aukcji, które chcesz pobrać np. w zakresie dat lub po rodzaju wysyłki. 6. Wybierz przewoźnika jakim chcesz nadać paczki. 7. Kliknij przycisk „POBIERZ AUKCJE”.

4 9. Przesyłka automatycznie zostanie zaznaczona.
8. Wpisz wymiary paczki, wagę i ilość a następnie z listy rozwijanej obok wybierz usługę. 9. Przesyłka automatycznie zostanie zaznaczona. 10. Po wybraniu interesujących Cię pozycji, kliknij przycisk „NADAJ”. 11. Po chwili wyświetli się komunikat o poprawnym dodaniu przesyłek i przycisk do pobrania listów przewozowych. Poszczególne przesyłki dostępne są również w historii przesyłek w „Panelu użytkownika”, zakładka „Historia przesyłek”. Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany.

5 Microsoft Engineering Excellence
W przypadku pytań: Biuro Obsługi Klienta WysylamTaniej.pl Infolinia: Pracujemy: Poniedziałek – Piątek w godzinach 8-16 Czy prezentacja jest wystarczająco zwięzła? Zastanów się, czy nie przenieść jakiejś zawartości do dodatku. Użyj slajdów dodatku, aby zachować zawartość, która może przydać się przy odpowiadaniu na pytania (slajd Pytania) lub posłużyć odbiorcom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Poufne materiały firmy Microsoft


Pobierz ppt "Obsługa modułu integracyjnego z allegro.pl"

Podobne prezentacje


Reklamy Google