Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O BSŁUGA MODUŁU INTEGRACYJNEGO Z ALLEGRO. PL www.WysylamTaniej.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O BSŁUGA MODUŁU INTEGRACYJNEGO Z ALLEGRO. PL www.WysylamTaniej.pl."— Zapis prezentacji:

1 O BSŁUGA MODUŁU INTEGRACYJNEGO Z ALLEGRO. PL www.WysylamTaniej.pl

2 1. Kliknij „Obsługa allegro”. Aby móc skorzystać z narzędzia obsługi allegro.pl należy bezpłatnie zarejestrować konto na naszej platformie a następnie zalogować się do panelu wysyłkowego app.wysylamtaniej.pl.

3 2. Uzupełnij swoje dane konta allegro.pl i zatwierdź przyciskiem „ZAPISZ”. 3. Określ opłatę jaką pobierasz od klienta za paczkę pobraniową i zatwierdź przyciskiem „ZAPISZ”. 4. Określ dzień i godziny odbioru paczek przez kuriera. 5. Ustaw zasady filtrowania aukcji, które chcesz pobrać np. w zakresie dat lub po rodzaju wysyłki. 6. Wybierz przewoźnika jakim chcesz nadać paczki. 7. Kliknij przycisk „POBIERZ AUKCJE”.

4 8. Wpisz wymiary paczki, wagę i ilość a następnie z listy rozwijanej obok wybierz usługę. 9. Przesyłka automatycznie zostanie zaznaczona. 10. Po wybraniu interesujących Cię pozycji, kliknij przycisk „NADAJ”. 11. Po chwili wyświetli się komunikat o poprawnym dodaniu przesyłek i przycisk do pobrania listów przewozowych. Poszczególne przesyłki dostępne są również w historii przesyłek w „Panelu użytkownika”, zakładka „Historia przesyłek”.

5 W PRZYPADKU PYTAŃ : Biuro Obsługi Klienta WysylamTaniej.pl Infolinia: 61-610-23-51 E-mail: biuro@wysylamtaniej.plbiuro@wysylamtaniej.pl Pracujemy: Poniedziałek – Piątek w godzinach 8-16


Pobierz ppt "O BSŁUGA MODUŁU INTEGRACYJNEGO Z ALLEGRO. PL www.WysylamTaniej.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google