Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie"— Zapis prezentacji:

1 Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie 10-04-2014
LASER-WAR Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie

2 Zabawa dzięki technologii i innowacji
Aktywna zabawa dla niestroniących od ruchu  i dobrego humoru. Integruje, bawi i uczy wszystkich w wieku 8-99 lat, Innowacyjny rodzaj rozrywki wykorzystujący jedną z najnowszych technologii na świecie laserwizards, Dwa rodzaje rozrywki: Laser Tag – tzw. laserowy paintball, Laserowy Labirynt utworzony z wiązek lasera, Wyróżniono nas: Tytułem Lidera Technologii 2014, Certyfikatami Innowacyjna Firma 2014/2015  oraz Firma Przyjaza Internautom

3 Laser Tag – tzw. Laserowy Paintball
walczymy na laserowym polu bitwy zw. Areną w zadymieniu, świetle UV, wraz z pokazem laserów, przy muzyce, wśród przeszkód tworzących ciekawe miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek. zawodnicy wyposażeni są w świecące kamizelki i broń laserową, z której wystrzeliwane wiązki lasera są widoczne podczas gry. zabawa jest w pełni bezpieczna, oczywiście strzały nie są odczuwalne i nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży.

4 Laserowy Labirynt labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba pokonać nie dotykając wiązek - podobnie jak bohater filmu "Mission Impossible". do dyspozycji mamy trzy poziomy trudności. osobę przechodzącą labirynt widzimy na żywo na monitorze w barze ... kluczem jest ... dokładność ! 

5 LASER-WAR – co nas wyróżnia …
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych w tym Pointing Control System jedynie w LASER-WAR jest możliwość śledzenia wyników i statystyk ze wszystkich swoich rozegranych gier, Tylko w LASER-WAR, dzięki Voucher Programming System złożysz życzenia, czy gratulacje zaprogramowane w voucher'ze, a odbiorca znajdzie swoje imię i nazwisko lub ksywę !  ...   Również opcja dla firm – można umieścić nazwę firmy / sponsora oraz tekst reklamowy. Do wyboru - programujemy ilość gier lub kwoty do wydania na gry w LASER-WAR, Dzięki technologii laserwizards nasi gracze widzą wiązki laserowe wystrzeliwane z broni, kontrolują czas, swoje miejsce w rankingu oraz stan amunicji i „żyć” Na stronie internetowej LASER-WAR, po zalogowaniu można samodzielnie rezerwować gry na Arenie. Wychodź uśmiechnięty i ... i wracaj !


Pobierz ppt "Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google