Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niektórzy uważają, że Barcelona to najlepszy klub na świecie. Wszyscy oni się mylą!!! Każdy wie, że najlepszym klubem na świecie jest …

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niektórzy uważają, że Barcelona to najlepszy klub na świecie. Wszyscy oni się mylą!!! Każdy wie, że najlepszym klubem na świecie jest …"— Zapis prezentacji:

1 Niektórzy uważają, że Barcelona to najlepszy klub na świecie. Wszyscy oni się mylą!!! Każdy wie, że najlepszym klubem na świecie jest …

2 Real Madryt

3 Udowadniają to ich trofea i puchary. Real to 32-krotny mistrz Hiszpanii, 17-krotny zwycięzca Pucharu Króla, 2-krotny zdobywca pucharu UEFA, 9-krotny zdobywca Pucharu Mistrzów.

4 Fontanna Cibeles. Tu „Królewscy” do dziś świętują swoje triumfy.

5 W roku 1920 król Hiszpanii Alfons XIII przyznał klubowi tytuł królewski. Odtąd godło klubu zdobi korona.

6 Barwy „Los Blancos” są niezmienne od 1902 r. Są znane na całym świecie. Sprzedaż koszulek CR7 w ciągu jednego sezonu pokryła koszty jego, najwyższego w historii futbolu, transferu.

7 To u „Królewskich’’ od zawsze grali najlepsi. Byli „galacticos” zanim w ogóle powstało to pojęcie. Spośród wskazanych przez Pelego125 najlepszych graczy w historii futbolu, aż 19 występowało w Realu. Żaden inny klub nawet nie zbliżył się do tego osiągnięcia.

8 Ferenc Puskas. Kapitan węgierskiej „złotej jedenastki”. W 372 meczach Realu zdobył 324 gole. Był lepszy od „Lewego”. 4 gole strzelił w finale Pucharu Mistrzów.

9 49 goli w rozgrywkach pucharu mistrzów, a wtedy grało się systemem pucharowym. 5 pucharów Europy. Nawet Messi nie osiągnął tyle co Alfredo di Stefano.

10 Best of the best. Zizou i wszystko jasne.

11 Ricardo Zamora. Gdy przychodził do Realu w 1930 r. kosztował kosmiczne 150 tys. peset. Jego imieniem nazwano nagrodę dla najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej.

12 Luis Figo. Niektórzy kojarzą go z Barceloną, ale to w Realu osiągnął największe sukcesy.

13 Hugo Sanchez. Patrząc na to jak strzelał można się zastanawiać, czy przypadkiem nie umiał latać.

14 Cristano Ronaldo. Jedna z największych gwiazd światowego futbolu.

15 Kapitan „La Furia Roja” = Kapitan Realu Madryt

16 Raul Gonzales Blanco. Wychowanek Atletico, który prawie całą karierę spędził w Realu Madryt.

17 A ta koszulka czeka na mnie… HALA MADRID!!!


Pobierz ppt "Niektórzy uważają, że Barcelona to najlepszy klub na świecie. Wszyscy oni się mylą!!! Każdy wie, że najlepszym klubem na świecie jest …"

Podobne prezentacje


Reklamy Google