Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SEGREGOWANIE ODPADÓW - Na naszym osiedlu Kopernika. - W naszym gimnazjum nr 21. - W naszych domach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SEGREGOWANIE ODPADÓW - Na naszym osiedlu Kopernika. - W naszym gimnazjum nr 21. - W naszych domach."— Zapis prezentacji:

1 SEGREGOWANIE ODPADÓW - Na naszym osiedlu Kopernika. - W naszym gimnazjum nr 21. - W naszych domach.

2 JAK SEGREGOWAĆ ŚMIECI?  gazety i czasopisma czasopisma  Katalogi,  papier szkolny, biurowy, biurowy,  torebki papierowe, papierowe,  pudełka kartonowe i tekturowe, kartonowe i tekturowe,  tekturę  butelki po napojach napojach  plastikowe zakrętki zakrętki  plastikowe torebki, worki, torebki, worki, reklamówki reklamówki  butelki i słoiki po napojach i po napojach i żywności żywności  butelki po napojach napojach alkoholowych alkoholowych  szklane opakowania po opakowania po kosmetykach kosmetykach  butelki  butelki po napojach napojach alkoholowych alkoholowych  szklane opakowania po opakowania po kosmetykach kosmetykach

3 SEGREGACJA ŚMIECI W GIMNAZJUM NR 21  Jak co roku w naszej szkole odbywa się DZIEŃ ZIEMI.  Wszystkie klasy z wychowawcami sprzątają okolice szkoły, segregując odpady do odpowiednich pojemników.  Szkoła także na co dzień zbiera makulaturę oraz puszki. Zysk z odpadów przeznaczony jest na potrzeby szkoły.

4 SEGREGACJA ODPADÓW NA OSIEDLU Niestety segregacja odpadów niekiedy nie odbywa się tak jak byśmy chcieli, na szczęście miasto dba o środowisko i wystawia pojemniki służące do segregacji. Wystarczy, że ludzie też spróbują zadbać o krajobraz wokół siebie. Niestety segregacja odpadów niekiedy nie odbywa się tak jak byśmy chcieli, na szczęście miasto dba o środowisko i wystawia pojemniki służące do segregacji. Wystarczy, że ludzie też spróbują zadbać o krajobraz wokół siebie.

5 SEGREGACJA ŚMIECI W NASZYCH DOMACH


Pobierz ppt "SEGREGOWANIE ODPADÓW - Na naszym osiedlu Kopernika. - W naszym gimnazjum nr 21. - W naszych domach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google