Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 Alpen Gold Edycja limitowana 2012. Nowa edycja limitowana czekolad Alpen Gold Nowe soczyste smaki w mlecznej czekoladzie: Arbuz Limonka To oferta ciekawych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 Alpen Gold Edycja limitowana 2012. Nowa edycja limitowana czekolad Alpen Gold Nowe soczyste smaki w mlecznej czekoladzie: Arbuz Limonka To oferta ciekawych."— Zapis prezentacji:

1 1 Alpen Gold Edycja limitowana 2012

2 Nowa edycja limitowana czekolad Alpen Gold Nowe soczyste smaki w mlecznej czekoladzie: Arbuz Limonka To oferta ciekawych i wyjątkowych smaków, których nie ma w ofercie konkurencji.

3 W ostatnim okresie segment tabliczek nadziewanych wzrósł wartościowo o 4% co oznacza, że jest jednym z najszybciej rosnących segmentów w całej kategorii czekolad*. * Dane: Nielsen, baza dwumiesięczna, porównanie MAT DJ’11 vs MAT DJ’11. Mocne podkreślenie, że jest to edycja limitowana w celu szybszego zbytu oferty. Intensywne kolory opakowania sprawiają, że konsumenci zauważą nowy produkt na półce. Dlaczego oferta Edycji Limitowanej jest tak atrakcyjna? ” Możliwość przyciągnięcia nowych konsumentów, którzy poszukują nowych ciekawych doznań smakowych.

4 4 Dane logistyczne Produkt dostępny od tygodnia 35, 2012


Pobierz ppt "1 Alpen Gold Edycja limitowana 2012. Nowa edycja limitowana czekolad Alpen Gold Nowe soczyste smaki w mlecznej czekoladzie: Arbuz Limonka To oferta ciekawych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google