Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ślusarz - spawacz „Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ślusarz - spawacz „Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy."— Zapis prezentacji:

1 ślusarz - spawacz „Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy

2  Przygotowywanie uczących się do życia w warunkach współczesnego świata;  Wykonywania pracy zawodowej;  Aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy. Celem kształcenia zawodowego jest:

3 Czego nauczysz się na profilu ślusarz- spawacz?  wykonywanie, czytanie i interpretowanie rysunków technicznych,  stosowanie technik pomiarowych i użytkowanie przyrządów pomiarowych,  rozróżnianie i opisywanie własności materiałów stosowanych w ślusarstwie,  wykonywanie operacji montażowych i demontażowych.

4 Programy nauczania dla poszczególnych przedmiotów:  bezpieczeństwo i higiena pracy,  podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej,  język obcy ukierunkowany zawodowo,  kompetencje personalne i społeczne,  wykonywanie elementów maszyn i narzędzi metodą obróbki maszynowej,  wykonywanie połączeń materiałów,  naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi.

5 Zajęcia odbywają się w pracowniach szkolnych, warsztatach szkolnych, centrach kształcenia praktycznego oraz u pracodawcy. Szkoła gwarantuje bezpłatny kurs spawacza gazowego i elektrycznego wraz z bezpłatnym egzaminem państwowym.

6 Praktyki Praktyki odbywają się w Centrum Kształcenia Praktycznego.

7

8


Pobierz ppt "Ślusarz - spawacz „Myśl przyszłościowo – kształć się zawodowo” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google