Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CO TO JEST TUX PAINT HMM.. MY WIEMY!. CO TO?  TUX PAINT TO PROGRAM PODOBNY DO ZWYKŁEGO PAINTA, TYLKO MA WIELE DODATKOWYCH NARZĘDZI DO RYSOWANIA. MOŻNA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CO TO JEST TUX PAINT HMM.. MY WIEMY!. CO TO?  TUX PAINT TO PROGRAM PODOBNY DO ZWYKŁEGO PAINTA, TYLKO MA WIELE DODATKOWYCH NARZĘDZI DO RYSOWANIA. MOŻNA."— Zapis prezentacji:

1 CO TO JEST TUX PAINT HMM.. MY WIEMY!

2 CO TO?  TUX PAINT TO PROGRAM PODOBNY DO ZWYKŁEGO PAINTA, TYLKO MA WIELE DODATKOWYCH NARZĘDZI DO RYSOWANIA. MOŻNA GO POBRAĆ BEZPŁATNIE http://tux-paint.pobierz.me/ http://tux-paint.pobierz.me/

3 JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?  1. OTWIERAMY PROGRAM

4 CO TU MAMY?  W PASKU NARZĘDZI MAMY NP. RYSUJ, PIECZĘĆ, LINIE, KSZTAŁTY, TEKST, MAGIA, COFNIJ, PONÓW, GUMKA, NOWY, OTWÓRZ, ZAPISZ, DRUKUJ, ZAKOŃCZ.  NA SAMYM DOLE MAMY POKAZANĄ PALETĘ KOLORÓW.

5

6 JAK WYBRAĆ NOWĄ KARTKĘ?  BY WYBRAĆ NOWĄ KARTKĘ (LUB KARTKĘ W INNYM KOLORZE): 1. KLIKAMY NA IKONĘ „NOWY” 2. WYBIERAMY DOWOLNY KOLOR KARTKI (NP. NIEBIESKI) 3. KLIKAMY ZIELONĄ IKONĘ (NA DOLE) „OTWÓRZ”

7

8 CO TO JEST MAGIA?  MAGIA TO NP. OPRÓSZENIE ŚNIEGEM OBRAZKA LUB POSTAWIENIE CEGIEŁ  EFEKTÓW JEST OKOŁO 53

9

10 CO TO JEST KSZTAŁT ?  UŻYWAJĄC IKON Z TABELI MOŻEMY WYBRAĆ DOWOLNY KSZTAŁT NP. KWADRAT, TRÓJKĄT LUB ROMB.  JEST ICH OKOŁO 16

11

12 JAK ZAPISAĆ ?  1.GDY CHCEMY ZAPISAĆ OBRAZEK, KLIKAMY IKONĘ „ZAKOŃCZ” TAK ZAPISUJEMY OBRAZEK ! TAK ZAPISUJEMY OBRAZEK !

13 KONIEC !!! NAPRAWDĘ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OBEJRZENIE. NAPRAWDĘ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OBEJRZENIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE PREZENTACJA SIĘ PRZYDAŁA. ŻYCZĘ MIŁEGO KORZYSTANIA Z PROGRAMU. AUTOR* OLIWIA SZEWCZAK Va


Pobierz ppt "CO TO JEST TUX PAINT HMM.. MY WIEMY!. CO TO?  TUX PAINT TO PROGRAM PODOBNY DO ZWYKŁEGO PAINTA, TYLKO MA WIELE DODATKOWYCH NARZĘDZI DO RYSOWANIA. MOŻNA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google